Skocz do zawartości

[wheelie]


dwaxon

Rekomendowane odpowiedzi

A którą nogą zawsze pedałujesz jak chcesz podnieść koło? Bo jak lewą to może za bardzo naciskasz i sie przechylasz w bok i rower skręca w lewo...Ja tak czasami mam tyle że ja lece zawsze na prawo jak za mocno nacisne nogą na pedał a zaczynam pedałować prawą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny93 spojrz.. prawa reke bierzesz mniej wiecej na koniec gripu(chwytu) i palcem wskazujacym caly czas trzymasz klamke tzn nie hamujesz ale go na niej trzymasz gdy przechyla cie bardziej do tylu zaciskasz lekko z wyczuciem tak aby nie opasc gwaltowanie do przodu... wszystko trzeba robic z wyczuciem a na pewno wyjdzie ;)

P.S Na jakich robisz przelozeniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet lepiej ze slabiej hamuja latwiej bedzie wyczuc,ja mialem wlasnie z tym problemy poniewaz moj hamulec od razu chwytal i ciezko bylo dobrze z wyczuciem ustawic rower... Tez na poczatku mialem trudnosci z dopasowaniem tego palca wskazujacego ale probuj do skutku w_koncu musi sie udac

Trenuj... :P Ja znikam polatac na kole pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tylne koło nie jest symetrycznie ustawione względem ramy?!

dalem 2 razy zdjecie to mozesz zobaczyc ?

 

A którą nogą zawsze pedałujesz jak chcesz podnieść koło? Bo jak lewą to może za bardzo naciskasz i sie przechylasz w bok i rower skręca w lewo...Ja tak czasami mam tyle że ja lece zawsze na prawo jak za mocno nacisne nogą na pedał a zaczynam pedałować prawą...

 

prawa pedaluje, na lewo zarzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj wyzej siodlo i nachyl je troche do przodu

Siwy tobie sie dobrze mówi... O ile sie nie myle to ty masz filmik gdzie jeździsz z kumplami na jednym kole (czasamio na przednim a czasami tez i manual ;)) nazywa sie PROMO :) ZAjedwabiście wam to idzie!

Jeśli ktoś mnie pyta... jak to i to zrobić? Opowiadam zawsze - trenuj, tego sie nie da wyjaśnić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...