Skocz do zawartości

[wheelie]


dwaxon

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posiadam amor duro (2007) i kiere z długim mostkiem (100 mm) i nie moge wogóle poderwac koła, znaczy troszke moge ale jest bardzo trudno czy jak zmienie mostek na krótszu to ebdzie mi znacznie łatwiej ?? czy ktos z duro tym nowym tez tak miał ??

 

PZDR

arbuz92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ej CzArNy93 a tobie te pokretła przy amorze działaja ?? bo u mnie to sa tylko dla picu ;/ i ty masz krótki mostek czy długi ?? a ty regulujesz przegiecie w tył tylnim hamulcem czy prubujesz balansowac ciałem w przód i tył ??

PZDR

arbuz92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chodzilo mi o pytanie z mostkiem , jeszcze wyżej :D

PZDR

arbuz92

 

--- 06.07.07.:

 

witam

posiadam amor duro (2007) i kiere z długim mostkiem (100 mm) i nie moge w ogóle poderwac koła, znaczy troszke moge ale jest bardzo trudno czy jak zmienie mostek na krótszy to bedzie mi znacznie łatwiej ?? czy ktos z duro tym nowym tez tak miał ??

 

PZDR

arbuz92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywaj tylniego hamulca... Ja tez na poczatku próbowalem bez zeby zobaczyc mniej wiecej na jakiej wysokosci trzeba miec kolo.Potem gdy Cie przechyla do tylu musisz wcisnac lekko klamke i przechyli Cie z powrotem do przodu , natomiast gdy przechyla cie na boki to kolana i kierownice dawaj w przeciwna strone.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jak ja mialem długi mostek to był bardzo bardzo trudno poderwac przednie koło . jak zmienilem mostek było znacznie łatwiej i odrazu nauczylem sie bunny hop'a a teraz sie ucze tych mauali itd ..... moim zdaniem zadne porady ani zaden poradnik nie pomoze ci sie tego nauczyc poprostu musisz wykonywac setki prób ..... a długo masz rower ?? jezeli krótko to poprostu musisz go dobrze wyczuc ........

PZDR

arbuz92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...