Skocz do zawartości

[hak przerzutki tylnej] jak rozpoznać typ


Alkir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zakupem haka.

Rower Cube model 29 LTD 2013 rok, http://www.bikekatalog.pl/2013//rowery/1485/Cube.LTD.29./

przerzutka tylna Shimano XT, RD-M781-SGSL, Shadow

 

Lekki paciak na prawą stronę i niestety wygiął się hak i wózek przerzutki (chociaż tu nie wiem czy sam nie wygiąłem go zamiast najpierw przyjrzeć się hakowi).

Naprostowałem hak i wózek na tyle na ile potrafiłem ale jednak nie chodzi to tak precyzyjnie jak przedtem, na drugim biegu hak trochę szarpie i regulacja śrubkami czy naciągiem linki niewiele zmienia.

 

Rozważam więc wymianę haka tylko nie mogę znaleźć specyfikacji (symbolu), a allegro na pytanie "hak do Cube" pokazuje kilkanaście rekordów...

Przy okazji drugie pytanie - gdyby sama wymiana haka nie pomogła czy przerzutka XT RD-m786 SGS http://allegro.pl/shimano-xt-rd-m786-sgs-tylna-przerzutka-shadow-i5906457039.html może stanowić zamiennik mojej - jest wyposażona w technologię shadow plus więc chyba stanowi progres?

pozdrawiam Stanisław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Rozważam więc wymianę haka tylko nie mogę znaleźć specyfikacji (symbolu), a allegro na pytanie "hak do Cube" pokazuje kilkanaście rekordów...
Daj zdjęcia haka. Wtedy będzie można pomóc coś znaleźć. 

 

 

Przy okazji drugie pytanie - gdyby sama wymiana haka nie pomogła czy przerzutka XT RD-m786 SGS SHIMANO XT RD M786 SGS TYLNA PRZERZUTKA SHADOW+ (5906457039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. może stanowić zamiennik mojej - jest wyposażona w technologię shadow plus więc chyba stanowi progres?
Tak możesz ją zamontować. Sh+ to blokada wózka która ma ograniczyć skakanie łańcucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest opisane w katalogu, do którego link podałem w pierwszym poście, ale myślę że to jakiś błąd i chodzi o długi wózek SGS.


ok, chyba namierzyłem, hak Cube 10123 10130 nawet są w kolorze czerwonym jak oryginał, tzn. są w archiwum allegro, teraz pozostaje mi namierzyć go w jakimś sklepie.

post-181887-0-40028200-1460409918_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...