Skocz do zawartości

[rower] Rockrider 560 B'Twin


Gofry28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to mój pierwszy post na forum wiec pragnę się przywitać i proszę o wyrozumiałość :002:

 

Jako, że od dwóch sezonów systematycznie poruszam się rowerem ok 2-3k/ sezon, zapragnąłem zamienić mój wysłużony sprzęt na coś lepszego. Wybór padł na MTB ponieważ często gęsto zjeżdżam z asfaltu w drogi leśne. Kwota do przeznaczenia to max 2500 zł . Trochę już się rozglądałem w temacie i mój wybór padł na:

 

ROCKRIDER 560 27,5" B'TWIN - Rowery Rowery - Decathlon

 

Analizując ten sprzęt i podzespoły jakie ma założone tj. Teoretycznie cały napęd SRAM ( tył x7 ) dobry amortyzator Suntour XCR 27,5, z wkładem hydraulicznym to cena 2499 jest dobra. W tej cenie patrząc na rowery Kross , Merida czy inne znane marki w tej granicy cenowej nie mogę liczyć na takie części. Większość na Altusie i XCM-ach . Może warto zwrócić uwagę na inne aspekty ?

 

Czy ktoś z Was posiada taki rower bądź ma zdanie potwierdzane sprawdzoną opinią? Czy Macie może inne propozycję w tym przedziale cenowym i klasowym?

 

Zastanawiającym wyborem jest również:

 

 

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-52398-Rower-gorski-MTB-XC-817-Superior-2015.html

 

 

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. Pozdrawiam Serdecznie :bye2:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic zaskakującego w cenie, ponieważ sklep to "supermarket sportowy" to i ceny są niskie ( właściciele Decathlona są również właścicielami Auchan, z tego co mi wiadomo Auchan od dawna wygrywa w zestawieniu cen marketów) nie ma żadnego haczyka.

W dodatku dają wieczystą gwarancję na ramę mostek i kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...