Skocz do zawartości

[Trasa, Warszawa] Trasa 120-150km w okolicach Warszawy


Khernik

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiejś trasy ok 120 - 150km na rower szosowy, żeby sobie gdzieś rano pojechać pociągiem, i wrócić do Warszawy. Tutaj ciągle Zegrze albo Góra Kalwaria, na najbliższy wtorek (ponad 20 stopni) przydałoby się coś ciekawego :P Znacie takie trasy? Myślałem np o Radomiu, ale tam pociągiem jedzie się 2,5h, czyli tyle co do Krakowa, więc odpada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem trasy 150km ale miałem odwrotne podejście. Jechałem  trasami w pobliżu torów i jak już sił brakowało to odbijałem w stronę stacji pkp i wracałem pociągiem. Dobra trasa jest do Kazimierza Dolnego przez Garwolin-Puławy. Cały czas jest bardzo szerokie i równe pobocze ale ruch samochodów jest ogromny. Jest też opcja nadwiślanką ruch jest nieco mniejszy ale zero pobocza.

inna opcja to do Ostrołęki albo Sczytna. Jedyny odcinek bez pobocza z dużym ruchem to ok 20km Serock-Pułtusk później odbijasz na Maków Maz-Zamość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zrobić pętle ok 150km to polecam przejechać się dookoła Kampinosu, trasa płaska i przyjemna ale trzeba liczyć się z tym że we wtorek będzie duży ruch samochodowy, dużo ciężarówek, z tego powodu oczywiście najlepiej w weekend ją zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trasa jest do Kazimierza Dolnego przez Garwolin-Puławy. Cały czas jest bardzo szerokie i równe pobocze ale ruch samochodów jest ogromny. Jest też opcja nadwiślanką ruch jest nieco mniejszy ale zero pobocza.

 

Dlatego poleciłem start z Dęblina, tam się jedzie elegancko (przez Gołąb ). Jak rozumiem o to chodziło, a lepszego kierunku na taką wycieczkę pociągową nie znam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...