Skocz do zawartości

[nogawki] super roubaix


mabu

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Ostatnio rozglądam się za jakimiś nogawkami i znalazłem to:

http://allegro.pl/item123286249_gratis_wys..._rozmiar_l.html

 

Potrzebuje dobrych nogawek, które uchronią moje kolana przed przewianiem i wychłodzeniem( niestety mam z nimi problem). Mam pytanie do użytkowników tego typu materiału, jak on się zachowuje w czasie normalnego użytkowania. Znalazlem o nim ,że niby transportuje pot na zewnątrz itd. ,czyli taka marketingowa paplanina.

Nogawek nie zamierzam używać w zimie , tylko w chłodniejsze dni no i w czasie jakiś deszczów.

Jeśli znacie jakies ciekawe propozycje w rozsądnej cenie to bardzo prosze o pomoc.

 

z góry dzieki

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby lepiej,ale dlugich spodni nie wsadzisz do kieszonki . No i cena jest znacznie niższa niz w przypadku dlugich spodni. Ja jak na razie chyba kupie sobie nogawki ,a jak to bedzie za mało to rozejrze sie za gaciamiz pampersem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nogawki już 2 sezony , kupiłem kiedyś Kellys'a ocieplane , taki cieńki polar jakby od środka, ( moge wam foty zrobić jak chcecie) i wydaje mi się że materiał to właśnie ten ww choć nie dam głowy, jeśli jest w granicach 10-15 st to jeżdzę w nich i powiem wam że fajnie grzeją ale jeśli chodzi o przewiewność to to nie windstoper, i na kolana można dokupić ekstra ocieplacze ale to znów koszty, w zimie mam taki patent że zakładam zwykłe cieplejsze kalesony z lycra i na to nogawki i też daje rade... ogólnie mogę wam polecić te nogawki na takie właśnie chłodniejsze dni późnego lata, wczesnej jesieni... przemakalność? dawno nie jeździłem w nich w deszczu ale logiczna sprawa nasiąkają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...