Skocz do zawartości

[licznik] reklamacja sigma


Youstyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Nikt nie pisał że jest niezniszczalna szybka wiec to ze się porysowal to nie odpowiedzialność producenta. Jeśli tak ci zależy na estetyce to możliwe ze naklejenie folii nawet w tym momencie pomoże. Możesz też próbować to przeszlifowac - google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent reklamuje produkt do uprawiania sportu i użytkowania na co dzień (rower, bieganie, spacer). Jest oczywiste więc, że produkt taki nie może być produkowany z materiałów, które się do tego nie nadają. Jeśli przykładowo spodenki kolarskie rozprują się po tygodniu używania to jest to wina producenta, a nie użytkownika. Zobaczę jeszcze z tydzień i najwyżej będę rekalmować jako towar niezgodny z przeznaczeniem. Mam różną elektronikę do użytkowania outdoor, acz nie tanią, i nie miałam takiej sytuacji, żeby w takim tempie niszczyła mi się ona w drodze normalnego użytkowania, a i nietypowe użytkowanie (upadki) też przeżywają bez większego szwanku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja dodam swoje pięć groszy co do reklamacji, takie moje szczęście już że dużo rzeczy mi się psuje. I ile kroć bym nie usłyszał u nas że to moja wina, to pisząc do producenta problem jest do rozwiązania kilkoma mailami. Dziś właśnie wysłałem swoją sigmę pc25.10 i z tego co napisali dostanę nie tylko nową, ale nowy model 26.14, bo miałem pęknięty pasek. Wszędzie bym usłyszał że urwałem od używania, a tu chcieli tylko foto i zapytali kiedy kupiłem, nawet nie chcieli dowodu zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...