Skocz do zawartości

[manetka pushlock] Rock shox reba rl solo air 29.


charciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nigdzie nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi, tematów rzeka. Całkiem się zajechała manetka na kierownicy i nie reaguje na żadne polecenia. Jak ją wcisnę to już nie odbija. A jak ją siłą szarpnę to linki nie ciągnie ze sobą wcale. Żadnej reakcji. Tłumik śmiga elegancko. Więc jakie manetki będą kompatybilne z tym widelcem? Nie kupię więcej pushlocka bo to konstrukcyjna porażka. Poplock będzie pasował, ciąg linki jest ten sam? Czy manetki sr suntour działają zgodnie z widelcem rock shoxa? Miał ktoś już doświadczenia związane ze zmianą manetki widelca? Z racji udziału w maratonach możliwość blokowania widelca jest bardzo wymagana, proszę o radę.

Edytowane przez charciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi się pushlock, manetka pushlock w tej rebie była, a myślę nad poplockiem. No właśnie sprawa jest dość skomplikowana i nie mam pojęcia co dumać. W drugim rowerze mam poplock i śmiga aż miło. Też dużo czytałem o tym ciągu linki i sam nie jestem pewny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - podobno pushlocki to badziew jakiś co się zaciera. mam widelec bez manetki i nei wiem co kupic do niego. Jaka jest długośc linki ciągniętej w manetcke Pushlock MMX dla reby czy Sid Solo air? Teraz zalożyłem manetkę z Foxa i śmiga!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to że na 100% sztywno nie zablokuje to wiem bo na blokadzie ugnie się nawet do 10-15%, zresztą reba nawet na bloku wpada przy samej jeździe bez nagłych przeszkód na kilka mm tak jakby ustawić jej sag na powiedzmy 3-5%. Interesowało mnie właśnie to w którym konkretnie momencie następuje zablokowanie, ale że jeżdżę na sagu 10% to podejrzewam że u mnie po krótkiej chwili od wciśnięcia manetki (też mam omawianego tu pushlocka).

Dzięki za szybką odpowiedź i leci plusik :)

 

btw czytam ten Twój podpis za każdym razem kiedy widzę Twoje posty i zawsze zastanawiam się ocb z mocą kappy ;)

Edytowane przez misiojedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...