Skocz do zawartości

[okulary]i-vo


End

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, dobra cena ale chyba na tym się kończy. Całe szczęscie że miałem okazje je zobaczyć na zywo przed zakupem. Wyglądają jakbyś miał w nich drewno piłować albo coś w tym stylu :) są dosyć duże więc lepiej je przed zakupem przymierz. Ja właśnie miałem je brać ale z w/w przyczyn nie kupiłem i zastanawiam się nad cybric ale nikt mi nie chciał o nich nic powiedzieć tutaj... (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dobra cena ale chyba na tym się kończy. Całe szczęscie że miałem okazje je zobaczyć na zywo przed zakupem. Wyglądają jakbyś miał w nich drewno piłować albo coś w tym stylu :P są dosyć duże więc lepiej je przed zakupem przymierz. Ja właśnie miałem je brać ale z w/w przyczyn nie kupiłem i zastanawiam się nad cybric ale nikt mi nie chciał o nich nic powiedzieć tutaj... (:

Są duże bo to okulary ochronne, do szlifierki itp.

To jest kolekcja BHP :P:) a nie uvex sport, ale niektórzy w takich jeżdzą.

test i-vo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeżdżę w okularach Arctica S-59 i mogę je polecić.

Okulary są bardzo wygodne, bardzo dobrze chronią oczy przed wiatrem. Jedyną ich wadą jest fakt, że w czasie postoju dość mocno parują (gdy jestem już dość mocno rozgrzany, a na dworze jest zimno).

Posiadają dwa komplety szkieł: polaryzacyjne szare + wymienne przezroczyste z cieniowaną lustrzanką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...