Skocz do zawartości

[spotkanie] Rybnik


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Panie panowie jest dystans do zrobienia a więc tak zaczynamy na torze 4x o godzinie 10 jedziemy przez radlin do marklowic potem na basztową tam są ostre zjazdy można se pośmigać i potem drogą do rybnika z marklowic kto sie na to pisze? Ekipa na dzień dzisiejszy jest taka Ja Wojto# Siwyex chętnych proszę o pisanie w tym temacie a właśnie wyjazd sobota 7.Październik.06 czekam na odpowiedzi.

 

 

Baksik22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no panowie żałujcie że nie byliście dziś z nami:) Wycieczka mega a ja na basztowej miałem 2 dość nie przyjemne wypadki;) ale za to jak się kompani z wyprawy uśmiali:) A więc tak 1 to przeleciałem przez kierownice na zjeździe a drugi to wpadłem to takiego jakby powiedzieć nieczystego zbiornika:)heheheh ale ogólnie wyprawa udana myślę żeby w poniedziałek zrobić powtórkę ktoś chętny?A i zapomniałem dodać w efekcie tego wszystkiego to sobie licznik rozwaliłem mianowicie tą podstawkę do której się doczepia licznik jeśli ktoś ma taką na zbyciu to nie pogardzę :)Licznik to Sigma Sport 401:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie tak jak Paweł napisał wyprawa pierwsza klasa :)według mnie troszkę za dużo jeźdzenia po tym cholernym lesie nad basztą, gdzie Baksik zaliczył świetną glębę do jeziorka " balaton " :):D:D Gdybyśmy wtedy mieli kamerkę zgarniamy wszystkie nagrody w programie " śmiechu warte " :D:D:D Oby więcej tak wycieczek ... myślę że następna może być za tydzień w sobotke :D

 

A tutaj foteczki dla chętnych :

 

90ef08d9c262f555m.jpg

 

d91c6d839c7ecca6m.jpg

 

b378c526768bb21am.jpg

 

67b9c14cf688e383m.jpg

 

No i jeszcze baksikowy rowerek :D

 

407748147f4bf0e3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...