Skocz do zawartości

[spotkanie] Rybnik


Ciastkorz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. a więc godzina 10.00 obok leśniczówki na Gzelu, Ciastkorz tu masz mapę jak tam dojechać: myślę że nie powinno być problemu :D

http://picasaweb.google.com/114001464241727952396/AlbumBezTytuU#5498124391769022786

Thor07 myślę że dojazd z Gzela :P na Schlossberg nie zajmie więcej niż godz. Więc ok. 11.00

Do wszystkich: kto ma czas tego dnia i chęci zapraszam :wacko: . Mam nadzieję że pogoda planów nie pokrzyżuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa „100” zaliczona wypad ogólnie się udał, pogoda dopisała awarii poważnych brak ot dwie gumy :thumbsup: , jedni się bardziej ujechali :devil: inni mniej :devil: (jak na każdej wycieczce) z trasy trochę się zboczyło :icon_wink: , ale coś dziać się musi. Słowem było ok.

kilka zdjęć: http://picasaweb.google.com/114001464241727952396/Wycieczka#

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, pytanie mam odnośnie szlaku rowerowego z Żor do Rybnika. Ostatni raz jak jechałem w tamtą stronę zaczęto budowę drogi (niestety przecinała szlak) czy jest możliwość przejechania tam teraz czy trzeba zjechać na drogę asfaltową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie mam odnośnie szlaku rowerowego z Żor do Rybnika. Ostatni raz jak jechałem w tamtą stronę zaczęto budowę drogi (niestety przecinała szlak) czy jest możliwość przejechania tam teraz czy trzeba zjechać na drogę asfaltową?

 

mieszkam bardzo niedaleko - przez autostrade w poprzek da sie przejechac w paru miejscach, ale nie wiem gdzie wiedzie szlak o ktorym mowisz. ale co to za problem przejachac kawałek asfaltem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam bardzo niedaleko - przez autostrade w poprzek da sie przejechac w paru miejscach, ale nie wiem gdzie wiedzie szlak o ktorym mowisz. ale co to za problem przejachac kawałek asfaltem,

prawdopodobnie wszystkie leśne szlaki przecinające autostradę zostaną zamknięte - brak możliwości przejazdu. pozostanie tylko asfalt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie wszystkie leśne szlaki przecinające autostradę zostaną zamknięte - brak możliwości przejazdu. pozostanie tylko asfalt ;)

 

na odcinku 1km w okolicy Palowic chyba jest jedne most oraz przejazd pod autostradą skąd dalej można jechać lasem do rybnika-gotartowic

 

 

 

Co do podjazdów - w Popielowie obok Radlina są 2 duze podjazdy, największe jakie widziałem w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonym normalnie przejedziesz przez budowę pod mostem, tylko może być dużo błota.

 

lepiej uważaj tam po deszczu, bo mozesz wpaść do pół koła w cos co nie jest zwykłym błotem, że troche wody i schodzi, długo mi zeszło Karcherem zanim oczysciłem spód roweru.

plus mili drogowcy, nie chętni do zwolnienia wymijając rowerzystów -czyli mamy jeszcze błoto spod kół samochodów.

Ale przejażdżka autostradą - bezcenna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, szczerze mówiąc, też raczej po asfalcie jeżdże, mimo ze nie mam szosówki, nawet sie zastanawiałęm czy sobie semi-slicków nie kupić.Teren lubie w górach, ale długie dystanse (ze względu na rame hardtail) wole na asfalcie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Swego czasu kilku ludzi się tu udzielało, jeżeli ktoś jeszcze zagląda do tego tematu to mam pytanie do rybnickich bikerów.

 

Szukam ciekawych podjazdów w naszych lasach, jakoś nie umiem na nic konkretnego trafić, potrzebuje coś nad czym można było by się zamęczyć kilkukrotnie wjeżdżając i zjeżdżając. Dojazd z centrum Rybnika w okolicach powiedzmy 20km w jedną stronę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra Ramża, okolice Bełku.

 

Jeden podjazd betonowy, z drugiej strony łatwy terenowy, ale fakt faktem sprawdzałem tam tylko główny dojazd, sprawdze poboczne dróżki czy znajdę tam jakiś sensowny podjazd i będzie się dało tam jakieś pętle wyznaczyć, dzięki za przypomnienie o tej górce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...