Skocz do zawartości

[~3500zł] Specialized Crosstrail czy Radon Scart


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Próbowałem rozszyfrować ich tabelkę http://www.scott-spo...s-30-Men-rower/ ale patrząc na wymiar D coś ty nie gra. Powinno być D+F? D+F-E?

 

Nie, tam się nic nie dodaje, ani nie odejmuje. To błąd w tabeli. Tutaj:http://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/szosowe/scott/32206/sportster_10/2  masz tabelkę z geometrią Sportstera (poprzednia nazwa) z 2014 roku. Jak dobrze pamiętam to rama jest ta sama. Przekrok w XL na poziomie 84,3cm, więc by się zgadzało z twoimi odczuciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podepnę się pod temat

 

@TurkucPodjadek

 

Jak sprawuję się ten GT Transeo 1.0 ? 

 

Chcękupićrower Crossowy, przymierzałem się dzisiaj do Unibike Zetos oraz Specialized Crosstrail Sport, co prawda z braku mojego rozmiaru sprawdzałem ramy 19" ale dużo lepiej czułem się na tym Specialized.

 

PRzeczytałem temat i ten GT Transeo 1.0 wygląda naprawdę obiecująco, możesz porównaćgo do Crosstrail'a ? Masz jakieś uwagi po takim czasie użytkowania ? Jaką cenę udało ci się wynegocjować?

 

Mam 186cm wzrostu, ktoś z was możę doradzićktóra rama dla mnie będzie odpowiednia w tym GT ? W specialized crosstrail muszę mieć XL-ke

 

Mój budżet to 3600 zł, czy ktoś możę polecić jeszcze inny model ?

 

Wcześniej jeździłem na Author Tracion z 2009 r., rama 19" koła 26" z biegami Shimano Deore, hamulcami tarczowymi hydr. Tektro, rower przez cały okres eksploatacji nie sprawiał problemów prócz skrzypiąćej aluminiowej ramy. Po prawdzie nie jeździłem na nim ażtak dużo, cały przebiego to jakies 2500-3000km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dzaba

 

Witaj, sorki że teraz dopiero odpisuję ale dawno się nie logowałem.

Zrobiłem na tym rowerze już 1500km i jestem bardzo zadowolony. Jedyny mankament to fabryczne pedały które trzeba samodzielnie nasmarować bo od początku "strzelały" przy mocniejszym naciśnięciu na pedał. Nic złego się z nim nie dzieje. Osiąga dobre prędkości, w lekkim terenie świetnie sobie radzi. Lepiej wybrać nie mogłem chyba :-)

 

Cenę jaką wyciągnąłem za niego to 3200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...