Skocz do zawartości
  • 0

kross level r4 jaka rama


Gość daniel

Pytanie

Gość daniel

Witam. Jak w temacie... Przymierzam sie do zakupu krossa level r4 jednak dostepne sa jedynie ramy L(21 cali). Mam 182 cm wzrostu i dlugosc nogi do rozkroku ok 80 cm. Z tabelki na stronie krossa wynika, ze optymalna bedzie dla mnie rama 18. Sprzedawca twierdzi, ze bedzie dla mnie zaciasna i twierdzi, ze najlepsza bedzie 21. Jaka Waszym zdaniem bedzie lepsza? Dodam, ze zamierzam jezdzic glownie po nieutwardzonych drogach, sciezkach i lasach, ale nie wykluczam tez ciezszego terenu. Dzieki z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedawca chce się pozbyć 21 cali przed końcem okresów rabatowych, by dostać od Krossa to co schodzi najlepiej czyli 17 i 19. Ja brałem 3 dni temu R2 z 2016r. w rozmiarze 19 cali. Mam 175, noga 81 i mieszczę się w dolnej granicy tej ramy tego modelu (klejnotami ramy trochę dotykam). W 17 calach czułem się jakbym wlazł na damkę, jakoś nie przemówił do mnie ten rozmiar. Zasięg rąk też skłaniał do 19.

Proponuję Ci 19 cali bo będziesz miał i do jazdy po mieście i w terenie bez najmniejszych problemów. Ja mam 19 do jazdy po mieście i w terenie, ale w terenie do ze szczególną ostrożnością na klejnoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...