Skocz do zawartości

[Hamulce] Jak zamontować Magure HS-24?


intermis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem hamulec hydrauliczny Magura HS-24 i mam problem z montażem, ponieważ mam sztywny widelec (zwykły MTB) i opone 2,35" tak więc niewiele miejsca pozostaje po obu stronach opony po to żeby weszły te bolce (nie wiem jak to się nazywa dokładnie, to chyba jest mocowanie boostera, zaznaczyłem to na fotce dużym kółkiem), jak zakładam ten hamulec to bolce trą o opone i mam pytanko czy można je jakoś zdemontować oprócz obcinania ich albo czy gdzieś można kupić obejmy bez tego ustrojstwa bo widziałem gdzieś na necie takie. Bo tak bym założył bez tego i zamontował booster (zaznaczyłem na fotach to miejsce). Bo nawet jak bym je spiłował żeby opona nie tarła to i tak obejmy będą pod kątem a nie prostopadle do obręczy.

 

magura_1.jpg

 

magura_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to nie wiedziałem że się je da przekręcać, bo właśnie na necie widziałem fotki że koleś miał pod kątem, a że nie miałem doczynienia wcześniej z tymi heblami to nie wiedziałem o tym :confused:, no to spróbuję i zobaczę jak będzie.

Sorki za ten brak "[]", zapomniałem o nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...