Skocz do zawartości

[spodnie] długie na jesień LIQUID ?


Tooreck

Rekomendowane odpowiedzi

jesień się zbliża, dzień coraz krótszy, słońca coraz mniej, temperatury spadają. W krótkich gaciach nie będzie się już niedługo dało jeździć. Trza by coś zakupić z długimi nogawkami na tą porę roku B)

 

Po gruntownym przejrzeniu allegro i kilku internetowych sklepów znalazłem jedną wydaje mi się interesującą ofertę: spodnie firmy LIQUID z szelkami bez wkładki. Cena wydaje mi sie atrakcyjna (58 zł) a kasy nie mam za wiele do wydania... szukam własnie czegos takiego na jesień na temperature 10-15 stopni, nie muszą być ocieplane bo spodnie na zime juz mam (Pawlaka)

 

czy ktoś z Was ma może akurat ten model albo jakieś inne wyroby tej firmy i co może powiedzieć o jakości tych ciuchów ? Na forum znalazłem kilka niezbyt pochlebnych opinii na temat własnie spodni tej firmy... To jak sądzicie brać czy szukać czegoś innego ??

 

Można też znaleźć te spodnie na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam (a właściwie miałem, bo okazały się za małe) krótkie spodenki firmy ENDI. Cena owszem, bardzo zachęcająca. Spodenki uszyte są dość porządnie, z raczej dobrych gatunkowo materiałów. Nie jest to co prawda Dupond tylko na licencji ale materiał jest bardzo dobry.

Ciężko mi jest się wypowiedzieć o wygodzie i komforcie bo, jak już napisałem spodenki okazały się na mnie za małe a jazda za ciasnych majtach do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy ;)

 

Jeśli mialbym brać długie, chyba zdecydowałbym się właśnie na te ENDI, firma zdobywa przychylne opinie forumowiczów a o LIQUID raczej nie słyszałem specjalnie dużo dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...