Skocz do zawartości

[kask] no name na coś sie nada?


Tommek

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, atestów nie daje się ot tak, musi przejść jakieś testy, spełniać pewne normy. na pewno nie zapewni takiego bezpieczeństwa jakie dają drogie, firmowe kaski z masą wzmocnień, zabezpieczeń, itp. ale myślę, że na pewno nie aż tak bardzo będzie się różnił od podstawowych modeli różnych firm z takimi samymi atestami.

Jedno co mogę Ci zagwarantować to to, że na pewno będziesz w nim bezpieczniejszy niż byś miał jeździć bez niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem maly to jezdizlem w czyms takim[ten jeszcze wyglada spoko ;p przynajmniej jest stosunkowo ladny ;p] i uchronilo to moja glowe przed niejednym guzem[jezdzilem w tym na rolkach :P. Zawsze to styropian zbiera czesc energii a nie twoj leb :D... proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każdy kask, bezs względu na markę zapewni Tobie wieksze bezpieczeństwo niz jazda bez niego :)

 

Zawsze można poczekać, dozbierać troszkę gotówki i kupić właśnie coś markowego z lepszą wentylacją.

 

PS. sam używam (na razie) kasku kupionego w "taniej odzieży" za jedyne 10 zł. :) Ale może w przyszłym miesiącu kupie nowy.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno podstawowe znanych firm są już dobre ale myślę że jeżeli chodzi o uderzenie to na pewno nie zaszkodzi mieć czegoś na głowie nawet takiego no name w sumie nawet spoko wygląda myślę że jedyny problem może być faktycznie z wntylacją i nie wiem jak wygląda sprawa z wagą takiego kasku ale przecież jakby nie patrzeć to i tak nie powienien być uciążliwie ciężki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie pojechalem do lasku w kasku. Wrażenia genialne w kasku ma sie wieksze poczucie bezpieczeństwa, przez co bardziej konfortowo psychicznie sie jeździ. Tylko w tym moim jest troche kijowa wentylacja. Wszystkim polecam kaski nie tylko ze wzgledu na bezpieczeństwo, ale na lepsze doznania podczas jazdy w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...