Skocz do zawartości

[tarczówka] Magura Marta


oswaldini

Rekomendowane odpowiedzi

ooo sorka zle przeczytalem manuala !!!!! ;) 2,5mm liczac cały klocek a nie sama okladzine ;) dobrze ze sprawdzilem bo bym kupil nowe !! Ale i tak idzie do serwisu mnie juz szlak trafia !!

 

Odpowietrzylem - zalozylem klocki - zalozylem kolo - jade - naciskam klamke do max i klamka 0 oporu i 0 hamowania - po ponownym nacisnieciu klamki hamulec działa jako spowalniacz!! Za mało płynu ??? takl mysle bo tłoki mialem na max wsuniete bo je smarowalem i tak odsunalem :/

 

Aha wkoncu znalazlem adapter do marty na 180mm !!! ALE ZA PRAWIE 110zł !!!! TWOMARK W CHORZOWIE PRZESADZA TROCHU !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich hampli sa ogolnodostepne adaptery !! I sa w cenach 45-65zł ale dla magury marty graniczy z codem znalesc !! Szukalem pare miechow i znalazlem za 110zł !!! No do grimeci ale do marty pewno nie spasi !! Jakmym miał mozliwosc posprawdzac czy jakies inne adaptery pasuja to luzz a tak to niemam kasy na eksperymentowanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja z tego i tak nic nie rozumiem, na początku piszesz że hamulce na pewno nie są zapowietrzone, potem że jednak są ale nie potrafisz tego zrobić, to o co w końcu chodzi? Pisałeś nawet że je zalałeś płynem chodziły pięknie ale po tyogdniu czy miesiącu znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś nawet że je zalałeś płynem chodziły pięknie ale po tyogdniu czy miesiącu znowu to samo.

Dokladnie tak bylo, nie wiem czego to przyczyna naprawde, odpowietrzalem hample pare razy w zyciu, magury marty to chyba najgorchy hebel do odpowietrzenia, widocznie wymaga niesamowitej cierpliwosci i uwagi. Wychopdzi na to ze im lzejszy tym gorszy do odp. :) Oj napsulem sie przy przednim nerwów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...