Skocz do zawartości

[rower]Gwarancja - dziwna sytuacja ze sklepem mall.pl


Colonel

Rekomendowane odpowiedzi

I dostałem odp. z mall.pl odrzucają reklamacje powód zbyt długie wyciągnięcię sztycy. Napisałem w odp., że jest to nie możliwe ponieważ moja anatomia na to nie pozwala. Dodatkowo wyliczenia: moja noga vs dł. ramienia korby + dł. rury podsiodłowej + dł. sztycy z czego wychodzi, że mojej nodze brakuje ok 10cm do przekroczenia zakresu minimalnego  :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pisz odwołanie, że się nie zgadzasz i wnosisz o ponowne rozpatrzenie reklamacji + poinformuj rzecznika praw konsumenta.

 

Jeśli to nie pomoże to oddaj ramę do rzeczoznawcy i z tym wezwanie do wymiany towaru. Ostatecznie sąd, ale nie sądzę by było to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak czeka mnie wizyta u rzecznika powód mall.pl leci w kolki. Brak odp. na moje odwołania dodatkowo samej ramy nawet fizycznie nie widzieli na oczy. I najlepsze, oficjalny dystrybutor piszę, "dawaj Pan ramę na gwarancję tylko wyślij za pośrednictwem sklepu mall.pl" tyle, że oni jej nie chcą przyjąć. Pomijam juz fakt, że jako sklep sprzedający towary z wielu branż nie mają zaplecza technicznego pozwalającego, na wydawanie takich opinii (z tego co udało się ustalić ich specjalistą jest handlowiec zajmujący się branża rowerową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałem Was tylko poinformować o pozytywnym zakończeniu sprawy - wszystko dzięki dystrybutorowi firmie Aspire Sports,  o ile mall się bronił rękami i nogami przed przyjęciem towaru, tak Czesi poprosili o kilka fotek potwierdzających moją teorię (tu w zasadzie wystarczyło zdjęcie sztycy). Koniec końców cała sprawa ciągnęła się dwa miesiące i wymagała rzetelnego wypełnienia kilku formularzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...