Skocz do zawartości

[rower] nowy rower czy modernizować obecny ?


alvent

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, powiem Ci tak, rozumiem Cie doskonale :D .

W 2008 kupiłem Authora Kinetica, tak szybko połknąłem bakcyla, że wiele części zacząłem wymieniać, przerzutki, manetki, klamki, amortyzator, leciało większość. Sądzę że jak masz robić zakupy to hurtowo, bo takimi małymi krokami to jest bez sensu, bo tak samo małymi stopniami będziesz odczuwał zmiany. Zresztą powiem Ci tak, ostatni zakup czyli koła i tarcze zrobiłem na miesiąc przed...kupnem nowego roweru. Teraz mam co chce a nie zabawa wieczna z tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że według ciebie nie bawić się w powolne poprawianie tylko upatrzyć okazje i kupić coś pożądanego? Wiele opini na temat ramy z krossa czytałem ale dalej nie wiem co o niej mysleć!? Taniej chyba jest kupić rower o początkowo dobrej specyfikacji niż do pożadnego stanu doprowadzać krossa!? Tylko w takim przypadku jednorazowy wydatek! Można coś w okolicach 3k kupić fajnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rama A4 to zupełnie dobra rzecz, ale pomyśl sam, czy jak nie wydasz te 2 tys zł to czy kolejną rzeczą nie będzie rama? Stwierdzisz, że skoro mam już wypasione hamulce, fajne koła itd, a rama ma już 2 lata...i pewnie ona poleci. Jeśli masz teraz te 2k zł, za A4 dostaniesz coś pod 1k zł . Z drugiej strony, fatalny okres sobie wybrałeś. Nie lepiej trzeba było o tym myśleć w czasie zimy kiedy rowery były sporo tańsze? Teraz prawdę mówiąc za 3k zł cuda nie kupisz, nie aż takiego żeby po przesiadce z A4 być pod super hiper wrażeniem. Na pewno będzie lepiej, ale czy to tego warte. Może najpierw poczytaj co z Twoim budżetem dostaniesz dziś. Ostatnie 2 tygodnie na forum to mnóstwo tematów z rowerami właśnie z tym przedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz więcej pieniędzy i od razu sobie możesz pozwolić na jakiś lepszy rower to można kupić gotowca, jeżeli nie masz aż tyle pieniędzy pakuj w a4 :D Ja właśnie tak robię w swoim rowerze. Wg. mnie do 3tys nie warto kupować czegoś nowego, lepiej coś zrobić w Twoim krossie. Ale to tylko moja opinia.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...