Skocz do zawartości

[Kask] Lazer Traxx


Flisak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako ze jestem juz duzym chlopcem to poszedlem po rozum do glowy i postanowilem kupic kask :D

Mam dosc ograniczone srodki dlatego do wyboru za duzo nie mam ale chce kupic kask jako takiej marki. Bede mial przynajmniej jakis komfort psychiczny ze zadziala przy dzwonie. na razie najciekawsza oferta wydaje mi sie Lazer Traxx. Dodaja gratis okularki, pewnie badziewne jakies ale lepiej miec niz nie miec :D. Prosilbym o opinie uzytkownikow tego kasu oraz o inne propozycje w tej klasie cenowej (do 150zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako ze jestem juz duzym chlopcem to poszedlem po rozum do glowy i postanowilem kupic kask :D

Mam dosc ograniczone srodki dlatego do wyboru za duzo nie mam ale chce kupic kask jako takiej marki. Bede mial przynajmniej jakis komfort psychiczny ze zadziala przy dzwonie. na razie najciekawsza oferta wydaje mi sie Lazer Traxx. Dodaja gratis okularki, pewnie badziewne jakies ale lepiej miec niz nie miec :D. Prosilbym o opinie uzytkownikow tego kasu oraz o inne propozycje w tej klasie cenowej (do 150zł).

 

znajomy zwrócił mi uwage, że kask ma zabudowany tył - gorąco w głowke....

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako ze jestem juz duzym chlopcem to poszedlem po rozum do glowy i postanowilem kupic kask :)

Mam dosc ograniczone srodki dlatego do wyboru za duzo nie mam ale chce kupic kask jako takiej marki. Bede mial przynajmniej jakis komfort psychiczny ze zadziala przy dzwonie. na razie najciekawsza oferta wydaje mi sie Lazer Traxx. Dodaja gratis okularki, pewnie badziewne jakies ale lepiej miec niz nie miec :). Prosilbym o opinie uzytkownikow tego kasu oraz o inne propozycje w tej klasie cenowej (do 150zł).

tak naprawdę to lepszy taki niż żaden!!!!! no i jeszcze te okularki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...