Skocz do zawartości

[pozycja] Nieprawidłowa pozycja na 29er


needlehole

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam spory problem z dostosowaniem pozycji na 29er. Jeżdżę jednocześnie na szosie, i problem ten jest zminimalizowany (chociaż także czasami występuje). Chodzi o ból w lędźwiowej części kręgosłupa. Czym może być on spowodowany? 

 

PS. Nie wiem, czy właściwy dział, ale dotyczy sprawa 29er..

Edytowane przez needlehole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po przesiadce z 26 na 29 przez miesiąc wszystko mnie bolało,nogi ,plecy,ręce.Potem się uspokoiło. Odcinek lędźwiowy to mnie na 26 bolał po dłuższej jeździe.

Może masz ramę za krótką ?

Edytowane przez bodzio12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawie wszyscy chcemy śmigać na sportowych ramach zapominając że niekoniecznie świadomie dewastujemy swój kręgosłup.

Ja kiedyś gdy byłem młodszy...też miałem podobne objawy o których piszecie,od blisko dwóch lat regularnie rozciągam plecy i nie tylko (joga) i dolegliwości zniknęły  :thumbsup:  ba jest znacznie lepiej ze wszystkim zanim zacząłem się rozciągać,sam basen nie zawsze wystarczy.

Gdy w 2013 sprzedawałem górala (Kross Level B) byłem pewien że to mój ostatni taki sportowy rower,na szczęście ruszyłem d...wziąłem sprawy w swoje ręce i w tym roku 1 Lipca nabyłem Cube Attention 29er i nic po przesiadce na ten sprzęt mnie nie bolało,za rok "40"...życie jest piękne  :woot:

Edytowane przez Stormblast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...