Skocz do zawartości

[bol brzucha]


przemko

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie z błonnikiem, przemko, uważaj - chyba, że masz problemy z wypróżnianiem. Ale jeśli masz szybką przemianę materii, dodatkowe faszerowanie się błonnikiem (np. w postaci otrębów) może tylko wzmóc twoje dolegliwości.

A propos tychże dolegliwości: to równie dobrze mogą być nerwy :033: . Może zbyt intensywny trening sobie narzucasz i przed każdym wyruszeniem na rower twoja podświadomość próbuje dać ci do zrozumienia, że nie bardzo ma ochotę na kolejne, stresujące wyzwania w stylu "Dziś MUSZĘ przejechać xxx km z prędkością yyy, na przełożeniu zzz" :wink: ?...

Pozdrówko z sugestią :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dieta jest chyba najważniejsza. Bo i jedzenie po 19 jest raczej nie zdrowe i się nie powinno jeść po tej godzinie. Ale jeśli już ktoś ma problemu z brzuchem i ma jakieś dolegliwości z nim związane to niech kupi sobie taki proszek w aptece : SMECTA- smakuje ochydnie jakby ktoś zmieszał krede do pisania na tablicy z wodą ale naprawdę pomaga :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Ja również mam problem z bólem brzucha na rowerze ale wydaje mi sie że jest on spowodowany głodem. Z tym że jest taki problem, że mimo iż się najem do syta na 30min przed wyjściem, po 30min jazdy juz czuje uczucie głodu, a po jakiejś godzinie wogóle musze przestać jechać... Czy jest jakiś sposób na tak szybki metabolizm? Odżywiam się w miarę zdrowo, ale bez szczególnie wybrednej diety. Z góry dziękuję za odpowiedź!!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...