Skocz do zawartości

[team] Radon Team


Road_King

Rekomendowane odpowiedzi

Wynika to z konieczności, jak nowy amor to i hamulec tarczowy ale niestety nie stać mnie na komplet przód + tył + 2 koła. Myślę że w przyszłym roku się resztę pozmienia. Na razie muszę zacząć wreszcie na nim jeździć, ale dopiero jak się sesja skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie :D

moje przednie koło na mavicu 317 i piaście Sachs waży około 840gram +zacisk, a na tyle mam fajną piastę Hope i na razie nie chcę się z nią rozstawać.

Ale główną barierą jest kasa, na razie zapożyczyłem się i muszę oddać po wakacjach, a jeszcze jakieś starty w maratonach i wyjazdach mnie trochę wyniosą.

 

PS: jeszcze trochę ludzi w XC używa zestawu Disc przód + V-ki tył, jedynie trzeba uważać przy hamowaniu i pamiętać że z przodu mam tarczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Co tu tak cicho?

Ja i mój Radon ZR (coraz bardziej :) ) custom stawiamy się do boju. Jeździ ktoś na Radonie ze skokiem 115 na przedzie?

 

ja mam ZR Race i mam nastawioną Rebę Race na 85mm. 100 przydałaby się tylko na mocno górskich maratonach typu Głuszyca.

 

 

Pochwalcie się co na nowy sezon do Radonów wciskacie :)

Ja nowe koło na tył: Mavic X317 citron yellow + novatec + DT comp, Avid Elixir i do tego Rocket Rony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja niestety nic nie wciskam bo bieda przycisnęła....

muszę tylko zacisk do piasty kupić bo zjechałem gwint:-) chyba mam za dużo siły:-)

 

ale widze że Zbychu kilka fajnych zmian - koła fajne tylko kolor mi nie podchodzi (rzecz gustu)

 

ale Rokety .....bomba dobty wybór - jaki rozmiar? chyba 2,1 jak widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Rockety 2.1 Jeszcze nie jeżdżone, znowu w pudełku, czekam aż się śnieg roztopi w lasach i bedzie mniej błota.

Dziś zamontowałem pedały i oponki treningowo-szosowe i wreszcie będę jeździł na Radonie (pierwszy raz od 4miesięcy). Zimówka na razie idzie w kąt.

A co koloru to ma szokować :D mało w tym subtelnego piękna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak u Was z wiosną? U mnie dziś 16*C więc wyprowadziłem swoją maszynę na wolność wreszcie. Jest ogień, mniejsza masa kół i w porównaniu do zimówki rower lżejszy chyba z 4kg wiec się czuje. Rocket rony nadal w pudełku, szkoda ich na treningi.

 

Kupiłem pedały pd 540 w wersji brązowej. Zdjęcie porównawcze, srebrne i brązowe p3110004.jpg

Teraz czekam na najbliższe zawody :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i kloce ale kosztowały mnie 115zł. Do cranków mnie nie ciągnie. Ani innych wynalazków typu Ritchey czy Exustar.

Pedały shimano mam już od dawna, nie chciałem zmieniać systemu jaki mamy we wszystkich 5 rowerach w rodzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musiałem zmienić do w SPD siadło mi kolano ........zaraz po zmianie na Cranki odczułem ulgę nic nie boli jest extra.

ja za swoje dałem 170zł i są o ponad 100 g lżejsze

jak rozwalę Cranki to kupie Time muszę wypróbować każdy system:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może miałeś źle bloki ustawione w SPDach?

 

dziś byłem na pagórkach w lesie na trasie XC, parę rundek zrobiłem, cały czas lało, gruba warstwa liści i korzenie, nie muszę pisać jak to cholerstwo jest śliskie... Chrzest rocket ronów. Spisały się na medal, naprawdę doskonale się wgryzają w niepewny grunt i szybko czyszczą z błota. No i to trzymanie w zakrętach :D Jeśli się nie rozprują za szybko to będą moje ulubione opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modernizacji jakie przeprowadziłem ostatnio to: zmiana hampli na Juicy 5 oraz wrzuciłem śrubki alu blue ;) Teraz szykuje się poważniejsza zmiana, a mianowicie kółka. Piasty Hope niebieskie, szprychy Dt, albo Sapim 1,8-2,0 i obręcze Mavic 717, będzie sporo lżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...