Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] jaki zamek łańcuchowy, 100zl -/+


Zigi88

Rekomendowane odpowiedzi

dziś przyszedł mi łańcuch Oxford... na aukcji na której kupowałem, na zdjęciu przedstawiona była kłódka z napisem Oxford Heavy Duty, ja dostałem kłódkę z napisem OXFORD HD MINI, czy to jest ten sam produkt? czy mnie wykołowali? :)

post-187323-0-06980900-1436566900_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Lazaro Integral. Chciałbym go zabezpieczyć. Potrzebuję wytrzymałe, kompaktowe zabezpieczenie do 100zł. Zależy mi na wygodzie przewożenia, nie chcę specjalnie zabierać ze sobą plecak aby je schować. Zabezpieczenie będę używał wchodząc na kilkanaście minut do sklepu lub urzędu. 

 

Co powiecie na Kellys Tough

 

KLS_tough.jpg

 

Author achl-5575522631_zapiecie-lancuchowe-achl-55-8mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj linka do aukcji alledrogo. I jak wrażenia z lancucha? Ta kłódka wygląda na masywną. Nie boisz się, że obije ci lakier?. Oczywiście to zależy od tego jak będziesz ten łańcuch woził na rowerze

łańcuch solidny, no ale swoja wagę ma, trzeba będzie naprawdę uważać żeby roweru nie poobijać, osobiście będę go woził w plecaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja podepne się pod temat;

Dużo czytałem nt.zabezpieczenia, a jako że dosponuję gotówką ~100zł to szaleć zbytnio nie mam jak (na więcej mógłbym pozwolić sobie w przyszłym w miesiącu po wypłacie a zabezpieczenie potrzebne od niedzieli ... ).

Wybrałem polecanego tutaj " Oxford h.d.", tylko tu rodzi się dylemat : 1m czy 1,5m? Chciałbym aby była szansa przypięcia dwóch rowerów a jednocześnie nie wozić zbytniego złomu (tym bardziej, że po wakacjach będzie służył już tylko do jednego)... więc czy dysponując wyłącznie metrem łańcucha da rade spiąc dwa pojazdy?

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,ze tak pozno ,ale po prostu zapomnialem ;d . Dostalem tego Oxforda Heavy Duty . Jak go rozpakowalem to pierwsze o czym pomyslalem to zeby nim krowe przypiac. Samym wygladem i masywnoscia odstrasza,wiec wydaje mi sie,ze bedzie skuteczny ;d . 1m ,jak na moj rower to wystarczajaco , lepiej ciasno niz z luzem 1.5m. No i wiadomo , 1m wazy 2.5kg ,wiec te 1.5m to juz bedzie lekka przesada . Rower mam lzejszy..Zaczepienie go do roweru z tylu na rame nie bylo mozliwe , chyba ze chcesz jechac z rozlonymi nogami,na przod predzej,nie przeszkadza,ale to juz nie ten rower .. ;D.. Ale trzeba sie poswiecic. Jesli mialbym drugi raz zamawiac to z tych lanucchow co byly podane wybralbym wlasnie ten sam . Skutecznie odstrasza ;D . Jesli ci waga przeszkadza to lepiej nie kupuj lancucha,tylko u locka. Moze i poreczniejszy bedzie ..

I te 100zl ,ktore dalem wraz z przesylka na pewno bedzie lepszym wyborem niz niektore za 200zl. Jak zechce to wszystko przetnie,ale nie wyobrazam sobie akurat,zeby ktos to rozwalil... Jak dobrze zapnie to zadnymi nozycami nie przetnie ,predzej sie zesra... Takie jest tylko moje wrazenie na sam widok tego lancucha ;P . Moze sie i mylę .

 

Ogolnie to jak ci waga nie przeszkadza i jestes pewny ze chcesz lancuch to bierz to ,nie pozalujesz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta waga trochę mnie przeraża i tak się zastanawiam czy da radę jakoś ten łańcuch obwiązac na ramię, bo plecaka nie chce mi się za każdym razem wozić. Ostatnio wpadł mi w oko ulock kryptonite keeper 12 z linką. Co prawda jest on niższego standardu niż Oxford ale mniej waży i łatwiej będzie mi go wozić. Kurka, nie mogę się zdecydować co brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nomundo

1,5 metra powinno starczyć, najlepiej wziąć centymetr krawiecki lub sznurek i zmierzyć

Niestety, dziewczyna rower przywiezie w przyszlym tygodniu a ja potrzebuje juz na teraz... Coz... 3.5kg wskoczy do plecaka, troche sie tego obawiam no ale... Zrzuce z brzucha i sie wyrowna :F
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta waga trochę mnie przeraża i tak się zastanawiam czy da radę jakoś ten łańcuch obwiązac na ramię, bo plecaka nie chce mi się za każdym razem wozić. Ostatnio wpadł mi w oko ulock kryptonite keeper 12 z linką. Co prawda jest on niższego standardu niż Oxford ale mniej waży i łatwiej będzie mi go wozić. Kurka, nie mogę się zdecydować co brać

 

Ja bym wygrzebal jeszcze troche zlocisza i kupil evolution(nawet krotki i nie pierwszej mlodosci;/ http://ambike.pl/zapiecie-kryptonite-evolution-mini-limited-edition.html), bedziesz mial chociaz izuloryczny spokoj wewnetrzny (nie ma takiego zapiecia zeby nie otworzyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...