Skocz do zawartości

[Mogilany/Myślenice] MTB/Cross


Majkolson

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Proponuję dwie opcje wyjazdu:

 

 

Kiedy? 29.06/30.06/01.07 - zależnie od dostępności - wybrany dzień, a nie wszystkie trzy

O której? Cały dzień - mogę się dostosować - wstępnie godzina 11,00

Gdzie? Mogilany - las Bronaczowa i bliskie okolice, leśnie drogi, czasem błoto, grupy kamień, betonowe płyty, czasem asfalt, zależnie od chęci i fantazji, trochę przewyższeń

Na czym? MTB, wykluczone opony szosowe pod jakąkolwiek postacią,

Jakie tempo? słabe, to ma być rekreacja, leczę kontuzję. sporo odpoczynków

Ile km? 20-30 max

Z kim? Zrzędzący ludzie odpadają, fajnie jakby się ktoś znał na technice jazdy, chętnie się podszkolę, kilka osób będzie ok - mile widziane osoby z różnymi pasjami, chętnie posłucham opowieści :)

Jak dojechać? Można linią 255 (bagażnik na rower, ale nie wiem jak to działa jeszcze z niego nie korzystałem - o wybranych godzinach) z Borku Fałęckiego lub linią 245/285/275 też z Borku Fałęckiego - w 95% są to duże autobusy, które w godzinach przedpołudniowych jeżdżą puste, sam tak wielokrotnie się woziłem. Byleby rower był czysty. Ewentualnie można zostawić samochód na parkingu obok lasu lub przyjechać z Krakowa na nim - dokładne miejsce - po uzgodnieniu.

Dodatkowe informacje - 

  • rower można u mnie wymyć myjką w razie potrzeby,
  • niedaleko lasu jest dobra chińszczyzna w dobrej cenie - 15/16 zł za zestaw obiadowy po 7 zeta za przystawki.
  • Nauczę stretchingu po treningu w plenerze.
  • Zabieram ze sobą zestaw naprawczy do opon i pompkę do obu rodzajów wentylków, podstawowy zestaw kluczy do regulacji, latarkę, kask.
  • Las znam zadowalająco, nie zgubimy się.
  • Weźcie coś na komary.
  • trudność tras 1-5/10

Kiedy? 29.06/30.06/01.07 - zależnie od dostępności - mogę jechać na dwa dni

O której? Cały dzień - mogę się dostosować - wstępnie godzina 11,00

Gdzie? Myślenice - okolice Beskidu Wyspowego i Makowskiego, leśnie drogi, często błoto, grupy kamień, betonowe płyty, czasem asfalt, zależnie od chęci i fantazji. Często trudne podjazdy i zjazdy - zależnie od szlaku

Na czym? MTB, wykluczone opony szosowe pod jakąkolwiek postacią,

Jakie tempo? słabe, to ma być rekreacja, leczę kontuzję. sporo odpoczynków

Ile km? 20-30 max

Z kim? Zrzędzący ludzie odpadają, fajnie jakby się ktoś znał na technice jazdy, chętnie się podszkolę, kilka osób będzie ok - mile widziane osoby z różnymi pasjami, chętnie posłucham opowieści :)

Jak dojechać? Tu zaczynają się schody - potrzebuję osobę, która ma samochód z bagażnikiem, możemy zaparkować na parkingu w Myślenicach obok stadionu KS Dalin - spać gdzieś w okolicy, na pewno się coś znajdzie

Dodatkowe informacje -,

  • Nauczę stretchingu po treningu w plenerze.
  • Zabieram ze sobą zestaw naprawczy do opon i pompkę do obu rodzajów wentylków.
  • Podstawowy zestaw kluczy do regulacji.
  • Posiadam mapę tego regionu i dobrze znam ten rejon więc się nie zgubimy, na rowerze do cywilizacji, z każdego nawet najbardziej odległego miejsca to ok 30-40 min max - jadąć z górki :).
  • Zabieram czołówkę i latarkę do roweru, kask.
  • Weźcie coś na komary.
  • trudność trasy 1-10/10 zależnie od górki do jakiej się dorwiemy.

 

Mieszkam w Mogilanach k/Krakowa - miejsce spotkania do uzgodnienia

 

Pozdrawiam, zachęcam do zgłaszania się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...