Skocz do zawartości

[Rower]Cube LTD Pro 27,5


phoe

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A ten FOX w Cube LTD SL nie ma regulacji na kierownicy, co za kpina.

 

do foxa ta manetka z CTD kosztuje sporo martwych króli powiedzmy tyle za ile można być kupić cały nowy powietrzny widelec może nie rebe czy foxa

 

z tą nóżką nie radzę bo jak ci się otworzy podczas zjazdu to nie chciałbym na to patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale FOX bez manetki jest bezsensowny, mam 3 tryby pracy, a nie mogę ich łatwo podczas jazdy zmieniać...

A jak mam na rower wydać 5500zł, to dokupowanie manetki za ponad 500zł(bo jakoś tyle kosztuje) to jakaś paranoja.

 

Dobra nóżka się tak sama z siebie nie otworzy, mam nóżke od 2 lat i jakoś nie miałem z nią problemów...

 

A dętki chcę tym zalać:

http://allegro.pl/uszczelniacz-plyn-oko-detek-opon-tubeless-x-treme-i5319615900.html

To jest do dętek i niby faktycznie się sprawdza, myslałem że może coś lepszego podrzucicie, Continental ma coś podobnego, ale chyba nie do końca jest do dętek.

 

Trochę koła masy dostaną, ale trudno i tak kupie lżejsze opony więc wyjdzie na 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka w Rebie służy za to tylko do blokady i jak będzie działać tak jak nie tylko u mnie to dość szybko krew cię zaleje. Ja już powiedziałem sobie, że żadnej manetki w czymkolwiek na oczy nie chcę widzieć.

 

Co do "pustyni" to obecnie wszystko powinno się przynajmniej w okolicach 500km porządnie przeglądnąć. Nie ma znaczenia jak powiedziałem czy to Fox czy RS.  

 

A czemu wcale nie bierzesz pod uwagę czegoś w stylu LTD Race z Marvelem?? Bardzo dobry wideł jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało opinii w necie + są skrajnie różne.

Pseudo blokada mi nie jest potrzebna, ale FOX ma że tak powiem do terenu 2 tryby pracy i trochę lipa mając taki amor. z tych trybów nie korzystać, lub inaczej mieć utrudniona możliwość korzystania.

 

K... przemyśle tego SL, no on jest lepszy bez 2-ch zdań, jeszcze w sklepie rowerowym dopytam jak te FOX'y faktycznie wypadają, bo jak ostatnio rozmawiałem o tym co kupić, to w pracy podobno różnicy ja nie zobaczę i tak.

 

Kurcze ten na Marvelu znowu ma znowu manetki, hamulce itp już lepsze... zaraz mnie coś trafi, nooo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się takie tematy: Reba, bezdętki i stopka :D

 

Po pierwsze w tej cenie szukaj sztywnej osi, nie wiem co jeździsz, ale jeśli rozważasz zamianę na Maxxis Pace to podejrzewam, że są to wszelkiego rodzaju szutrówki-autostrady, chyba że masz technikę rodem z czołówki Pucharu Świata XC, ale wtedy ta stopka razi ;) Silverback jest świetnie skomponowany i ten Recon podejrzewam, że dla Ciebie to aż nadto, ja obecnie nie widzę lepszej opcji na rynku. Aby nie nadenerwować się przy zalewaniu opon potrzeba obręczy i opon TR, bez też można ale to już pod górę.

Nie wspominam już o zalewaniu dętek bo to już w ogóle poroniony pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nóżki można zrezygnować na upartego, ale ona pomaga mi bardziej niż przeszkadza...
 
Pewnie wybór padnie na LTD SL, te koła DT CSW MA 1.9 straightpull wheelset, 28/32 spokes, 622x20C rim są Tubeless friendly czy nie?
Opony kupić TL no to jest oczywista oczywistość że bym kupił wtedy, 30-50zł więcej/oponę to jest akurat pierdoła.
 
Wiem że jak dętkę zaleję, to sobie zwiększam masę kół niepotrzebnie(po 200g/koło), ale wyjdę na 0 patrząc na to co ten Cube ma seryjnie, a na to na co chce zmienić więc aż tak źle nie powinno być, noooo.
 
No a trasy to będą głównie polne/leśne drogi, czasami coś cięższego, ale to wtedy trzeba na oponie szybkiej uważać albo jak sam napisałeś "technika rodem z czołówki Pucharu Świata XC".
 
Ale wole Cube w sumie bo osprzęt jednak lepszy, Silverback odpada, nie mam gdzie tego cuda kupić, wole do innego dopłacić i mieć ze sklepu pod domem, niż jechać 50-100km żeby przymierzyć, a na końcu się okaże że ramy większej np nie ma.
Z Cube też się cenę da zbić trochę, co w przypadku Gianta nie za bardzo więc wyjdzie mi lepszy Cube w cenie gorszego Gianta.
 
A lisek lub Reba to wiesz, szacun na dzielni jak ktoś cię zobaczy, tym bardziej lisek. Nie no żartuje już teraz akurat. To są już dość pewne amory, nie będę się potem znowu denerwował że coś z amorem nie tak, że mogło by być lepiej jakbym wziął Rebe itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np gianta mierzyłem w jednym z warszawskich sklepów, o rabacie nie było mowy bo sezon w pełni(usłyszałem to w każdym miejscowym sklepie gianta, w którym byłem).. Rozmiar podpasował i ściągnąłem sobie go z drugiego końca Polski :). Widać na południu mają inne podejście do klienta :) co się chwali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...