Skocz do zawartości

Ghost Riders !


Gość goldie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Mało coś tych 'gołstów', więc i ja się dopiszę. Mam model SE2000 z 2008 roku, na forum zarejestrowałem się niedawno i póki co czerpię z niego pełnymi garściami :rolleyes: Sam nie wiem jak uchowałem się dwa lata bez tego 'okna na świat' :) Robię średnio 500km rocznie (tyle co nic), rower trzyma się świetnie, właśnie zainwestowałem w SPD-ki i mam nadzieję w przyszłym sezonie obrócić ciut więcej ziemi pod kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu tego roku stałem się posiadaczem Ghosta SE 6000 - rama 19 :P

Rowerek spisuje się świetnie - amortyzatorowi, hamulcom i napędowi nie można nic zarzucić:)

Koła mogłyby być trochę lżejsze - komplet razem z zaciskami waży 2360 gram...W planach jest już zmiana - i w ten sposób rowerek schudnie 500 gram:)

 

oto link do mojej maszynki:

http://www.bikestats.pl/rowery/Ghost-SE-6000_505_6144.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich.

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu zagląda od czasu do czasu :icon_lol: .

Od jakichś 5 miesięcy katuję Ghosta ERT9000 (http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/1047-ghost-ert-9000/page__tab__images)

Regularnie coś w nim wymieniam aczkolwiek rama już raczej pozostanie na stałe, więc postanowiłem wreszcie się przywitać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uff!!! Wreszcie skończyłem dwutygodniowy serwis generalny rowerku (http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/1047-ghost-ert-9000/):

-zmiana oleju w amorze (wreszcie mam blokadę w amorku),

-przeszczep nowego siedziska i kierownicy,

-transfuzja DOT-a w hamplach,

-zmiana napędu na SRAMA (z wyjątkiem korby),

-wymiana łożysk w korbie i pedałach,

-założenie licznika leżącego od pół roku w garażu :icon_lol: .

 

I póki co wszystko działa. Ale jestem z siebie dumny :icon_redface: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu mojej dziewczyny wpisuję się do klubu :)

Historia wygląda następująco : po dłuższym czasie użytkowania sztywnego MTB , następnie trekkinga , później crossa , dostałem ultimatum. Albo znajdę jej jakiś fajny rower do jazdy terenowej albo w życiu już ze mną nie pojedzie do Lasku Wolskiego :) Cóż , po przemyśleniu stwierdziłem że jednak poszukam . Po przewertowaniu forów , ogłoszeń , Tablicy.pl i tym podobnych miejsc , przyuważyłem Ghosta ASX 5100 w odpowiednim rozmiarze, w pięknym kolorku copper red . Dwa telefony , spotkanie z miłym właścicielem , przymiarka , przejażdżka , wymiana siodełka i furka poszła do bagażnika samochodu.

Wczoraj pierwszy test .Pompka do amorka w dłoń , dopompowałem co potrzeba . Po 500m dojazdu asfaltem ………poleciały niemiłe słowa …Jak można na tym jeździć , takie to ciężkie , na crossie jechałam szybciej i lżej itp. itd. Pod ZOO odpoczynek i zjazd z asfaltu. Po następnych 500m ….. banan na twarzy :) Jak na rowerze może być tak miękko, dlaczego ręcę nie bolą :)Pojeździliśmy trochę , błoto , strumyczki po burzy ,góra, dół, cały czas banan :) Jak ktoś widział wczoraj w Lasku Wolskim blondynkę z komarami na zębach , to wie o czy mówię .

Podsumowując, fajny fulik do niewyczynowej turystyki . Muszę się jeszcze trochę pobawić ciśnieniami , żeby dokładniej dopasować zawiechę , ale myślę że będzie tylko lepiej . A swoją drogą wydatków się dorobiłem od razu : już jest zamówienie na kask i spodenki rowerowe, i oczywiście w weekend góry :)

Pzdr

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ich używam od 2 lat toteż poznałem charakterystyczny kształt rogów... :)

Ja swoje kupiłem w trakcie dwuletniej fascynacji turystyką asfaltową. Miałem sztywną ramę i sztywny widelec z przodu. Przy dłuższej jeździe drętwiały mi dłonie, a wtedy wybór był marny, jeżeli idzie o ergonomiczne chwyty. A tak się do nich przyzwyczaiłem, że przełożyłem je do obecnego fulla.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...