Skocz do zawartości

[Cena] Cena roweru, a przeznaczenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dajcie sobie spokój, bo zapewne eksploatujecie swoje rowery w tak odmienny sposób, że i jeden i drugi będzie miał rację w tym co robi ;)

U rzezniola widzę w awatarze rower z numerem, więc pewnie maratony, góry, itp. a i Darkozowi można wierzyć że niewiele robi przy rowerze o ile po prostu kula się nim z punktu a do punktu b bez żadnych ekstrawagancji i trudnych warunków.

I tak, im bardziej skomplikowany sprzęt i trudniejsze warunki tym bardziej trzeba o niego dbać.

 

 

dokładnie tak. Jak ktoś mało jeździ nie trzeba za dużo grzebać. Wystarczy raz na jakiś czas wyczyscic i posmarowac lancuch. Przynajmniej ja tak robiłam, bo malo smigalam. Po dluzszej przerwie postanowilam jezdzic wiecej i teraz robie po ok 1000 km na miesiac (mam nadzieje, ze sie rozkrece do wiecej ;) ) to widze ile ile zabawy jest z tym calym osprzetem, a to opony nowe, a to inne czesci eksploatacyjne i nie tylko... wiec i tak pewnie jeszcze wiecej mnie czeka wymian :D jak nie calego roweru :D wiec przy 5k km rocznie wcale sie nie dziwie, ze tam nic nie jest robione :P oczywiscie zalezy jeszcze kto po czym jezdzi... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...