Skocz do zawartości

[Filmik]Moja produkcja...


ToMaSh_ŁdZ

Rekomendowane odpowiedzi

Pomnik kolo Lisciastej, blaszak na Zgierskiej, tesco na balutach i tak dalej... A co chcesz sie kiedys przylaczyc ? :wub:

Mieszkam na Żabieńcu więc mam dosyć blisko (jak dla kogo :D ) Mógłbym popróbować bo ja to z rowerem dopiero od miesiąca sie oswajam i nawet dobrego wheele nie umiem zrobić :P Ale studjuję ratownictwo, jakby sanitariusz był potrzebny to jak coś bym był w pobliżu. :lol:

Odp na maila lub GG jak coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stoppi przy 90km/h jest na rowerze...

 

No Tomasz, czekam na następny filmik, tylko jak mają być tam motory, to proszę o coś ciekawszego i bardziej extreme :)

 

Wiesz, aktualnie jezdze Honda Cbr 600F, ktora ma cos okolo 90KM, a jej predkosc maxymalna to 230km/h... Uwierz mi, ze jazda extremalna takim wynalazkiem niesie ze Soba rozne niebezpieczne sytuacje... Na rowerze ciezko jest sie zabic (chyba, ze np. potraci nas samochod), pozatym rower wybacza bledy - motocykl nie... Sama jazda na kole, ktora jest pokazane w mojej pierwszej produkcji np. na tym supermoto, ktore jedzie z predkoscia taka jak ja na rowerze wymaga masy poswieconemu czasu na treningi... Na filmie wszystko wyglada, ze jest za######iscie proste, kazdy tylko komentuje ze to jest nudne, czy tamto... Uwierzcie mi, ze jazda na motocyklu, a jazda na rowerze to dwie rozne sprawy, glupie spalenie gumy dla niektorych to czarna magia... Co innego jak ktos siedzi przed komputerem i oglada taki film, a co innego jak siedzi na takim motocyklu, ktory nie wazy 20kg... Rozumiem, ze dla wielu niektore motywy zawarte w filmie sa nudne, ale trzeba na to patrzyc jak na film amatorski, a nie jak na Amerykanska superprodukcje... W stanach sa inne realia, tam ludzie jezdza inaczej bo zarabiaja tez inne pieniadze i w wiekszosci przypadkow zyja z jazdy extremalnej, a ten filmik po prostu pokazuje jak lubimy spedzac swoj wolny czas... Nie wszystkim sie to musi podobac, ale tez denerwuje mnie komentarze osob ktore na ogol nie maja pojecia o tym co pisza... Pozdro !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
ładne nawet tylko ten miedzy tymi autami .... och ja bym sie tak bał. Trialowcow lepszych widzialem ale jak mowisz ze sie polepszyli to czekam na nastepna edycje.. tylko juz bez tych motorow :P:P

pozdrower

Co tu jest do bania ? Dla mnie to rutyna. Niczym GhostRider z swoim scigaczem, smigam rowerem miedzy autami, na czerwonym, wyprzedzam auta, pod prad itp :) Wiem ze to niebezpieczne, ale co zrobic jak to lubie :P

 

Filmik fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...