Skocz do zawartości

[Zakup roweru] Rowery z Selgrosa


DarkoZZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie rowerach z Selgrosa? Np 650b na deore Cadex Atom za 1400?

Ka kupiłem sprzęt w GoSporcie ..normalnego Krossa na Acer ze za 1100zl ale teraz ceny poszły u nich w górę a kolega chce kupić coś taniego na dojazdy do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sobie kupić, opony właściwie crossowe - na dojazdy do pracy jak znalazł, szkoda, że nie podają jakie ma manetki, ale cena adekwatna do wyposażenia.

Tyle, że rower widnieje tylko w jednym rozmiarze, sztyca 300 mm niezbyt długa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem okazję przejechać się tym rowerem i sądzę że jest wart swojej ceny. Na pewno nie jest to rower pseudo MTB, tak jak napisał kolega. Całość złożona na przyzwoitych podzespołach (kaseta alivio 9 rz, przerzutka tył deore, manetki altus sl m370, piasty shimano, hamulce hydrauliczne bl m445, opony kenda, amortyzator suntour, obręcze mach1), także nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to co wymieniłeś jako zalety pozostawia sporo do życzenia ;) Nie oszukujmy się, kilka markowych części nie czyni z tego roweru do ambitniejszej jazdy, rower to nie tylko napis na ramie i tylna przerzutka. Plus ramy, o których bliżej nic nie wiadomo.

Jako bułkowóz kupowany głównie dla wyglądu a la mtb będzie pewnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja odpowiedź daje jasno do zrozumienia, że skreślasz wszystkie rowery, które są zbudowane na takich właśnie podzespołach. Przecież większość producentów opiera swoje podstawowe modele na tych częściach. Nie popadajmy też ze skrajności w skrajność, dlaczego piszesz, że rower za 1400zł ma służyć do ambitnej jazdy? Ten rower do rekreacyjnych wypadów jak najbardziej się nadaje, ale proszę Cię czy można od roweru za 1400zł wymagać więcej. Pomyśl logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podstawowe modele wielu producentów są tak samo dupowate, a jeszcze często marka kosztuje. Ja też nie zaczynałem od nie wiadomo czego i uczyłem się na błędach.

Jako bułkowozy są oczywiście ok, tylko po co wtedy w ogóle silić się na kupno "MTB"? Bo fajnie wygląda? Ja jestem po prostu zdeklarowanym zwolennikiem doboru typu sprzętu do zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...