Skocz do zawartości

Hawk Team


Marcin5611

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytanie do MarcinaGolucha: czemu sprzedajesz ramki? :)

 

Wiem, że sporo osób interesuje się tym sprzętem, znalazłem je w dobrej cenie więc sprzedaje.

 

W przeciągu 2miesiecy prawdopodobnie będzie do kupienia również moja rama ze sterami Prodigy ProCreator(krótkie), sztycą Accent sp-428 oraz kierownicą truvativ team. Sprzęt ma kolosalny przebieg :D bo ok 400km tylko w tym sezonie.

Jak dobrze pojdzie i znajde kupca na swoją ramke to przesiąde się na Giant Trance 2 :D.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam panowie, to ja w końcu oficjalnie chciałbym wstąpić do klubu garbatych :P

Za sprawą kolegi Marcina jakiś czas temu stałem się posiadaczem ramki Fat Bone 19'

Dokładniejszą specyfikację garbuska wrzucę później (nie chce mi się spisywać :P) ale możecie go zobaczyć na fotkach :P

 

darmowy_katalog_zdjec_rowerowych.jpg

darmowy_katalog_zdjec_rowerowych.jpg

darmowy_katalog_zdjec_rowerowych.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Składam zgłoszenie wstąpienia do klubu ponieważ, w końcu udało mi się złożyć i wstępnie przetestować garbatego FS II :). Zeszło się trochę ponieważ Synkros przysłał mi ramkę bez 2 łożysk :unsure: . Miał dosłać, ale czekam i czekam i nic, więc poszukałem po sklepach i znalazłem. Jeżeli ktoś będzie wymieniał to są to łożyska igiełkowe o oznaczeniu HK 1014 2RS ( 2RS oznacza obustronnie uszczelniane), w ilości 8 sztuk. Cena za jedno to ok 11PLN. Niestety nie mam jeszcze pompki i wstępnie mam nadmuchane 6.5 atm, ale jest to troszkę za mało, ważę jakieś 80 kg.

 

Wrażenia z jazdy :rolleyes:

Jedyny full jaki było mi dane dosiąść to był big hit z 20cm skoku i bujało nim niemiłosiernie. Wiem że to zupełnie inny kaliber ale na hawku jazda to miód malina, ładnie wybiera kamienie czy korzenie. Nawet na bruku się dużo przyjemniej śmiga. Drałując pod górkę na HT na każdym poprzecznym korzeniu musiałem zwolnić pedałowanie, bo strasznie do góry wyrzucało. Na Full można cisnąć ile wlezie, zawieszenie, pięknie wybierze korniaka i można pruć dalej. Minimalne bujanie występuje tylko podczas młynkowania pod górę( cały czas mówię o maksymalnie rozkręconej kompresji i odbiciu), na asfalcie jest jeszcze mniejsze. Rama usztywnia się podczas przyśpieszania :D. Znacząco zwiększyła się przyczepność na wertepach i sporo zmniejszyła się droga hamowania. Sztywność całej ramy jest minimalnie mniejsza niż HT. Jak na razie z ramki jest bardzo zadowolony.

 

Aktualnie rowerek waży jakieś 13.6 kg, ale niedługo zagości w nim lżejszy amor, karbonowa sztyca, cranki i w miejscach gdzie to możliwe aluminiowe śrubki. W przyszłości cieniowane szprychy, alu nyple i lżejsze piasty. Planuję zejść do granicy 12 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
steffk - a zdjęcia dasz?

 

Na razie zmieniłem Splice na Marcocha MX Comp ETA 120 i jeździ się cuudnie :-D. Dopiero teraz poznałem co to jest jazda na fulu :-D. Z fotkami nie bardzo bo przez bomberka kolory mi się gryzą:/, a lubię jak jest wszystko dopasowane. Ale mam nadzieje, że niedługo to się zmieni w wtedy wstawię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie;)

 

Coż z racji moich nowych zainteresowań i związanych z nimi wydatkami zostałem przy Hawku... Z racji tego na dniach zamieszcze aktualny opisik i fotki bo zaszło kilka zmian w sprzęcie..

 

steffk ważne pytanie byłeś może na mazurach Hawkiem? Pytam bo kumpel był i widział kogoś kto miał Hawka FS II;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XC,XC i jeszcze raz XC... ile tak mozna ?? bede czul sie osamotniony... ;( widze ze jako jedyny latam na ramce HAWK Pro Team H.D. 13"...

 

Coz... Odstaje :D

 

 

Foto :

http://zdjecia.fotka.pl.s3.amazonaws.com/8...50/88365089.jpg

http://zdjecia.fotka.pl.s3.amazonaws.com/8...52/88365214.jpg

http://zdjecia.fotka.pl.s3.amazonaws.com/8...51/88365153.jpg

http://zdjecia.fotka.pl.s3.amazonaws.com/8...61/88366164.jpg

Foty moze niezbyt dobrej jakosci bo robione kamerka internetowa ;//...

 

Dane mojej machiny ^^ :

Ramka - HAWK Pro Team H.D. 13"

Amorek - Sr Suntour XCPro 120mm ( gowno xD )

Kolo tyl - obrecz ~ Darmoor Blizzard 26", Piasta ~ NS Coaster 2008, Szprychy ~ DT Chamion, Oponka ~ Tioga Factory FS100 2.30 26"

Kolo Przod - Obrecz ~ Nie wiem Oo 26", Piasta ~ DT Swiss Onyx, Szprychy ~ DT Champion, Oponka ~ Kenda K-Rad 2.30 26"

Korba - Truvativ Hussefelt

Suport - Truvativ Howitzer

Lancuch - Jakis SRAMowski pod S.S.

Mostek - NS Quark

Kiera - NS X-up XL

Pedaly - Octane One Static

 

I to tyle ;p

Waga.. nei wiem..ale tak na oko to ze... 12-13 kilo ??... Nie wiem cos kolo tego... Ramka wazy 2.525 kg Wada tej ramy jest to ze ma dlugi tylny trojkat i gdy skacze sie na przelotowkach to znosi cie na morde ;p.... A i wlasnie srodek ciezkosci jest gdzies w poblizu Glowki ://...

Jak cus to mam go na sprzedaz ;p jak cos to pisac na gg : 7157316 , cena to 1100 zika..do negocjacji ;p

 

 

Latam na nim spooro a ramce nic nie jest ;];] .. i bardzo dobrze :D

Obecnie przymierzam sie o kupna NS Holy 2009 ale to dopiero w grudniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Z bólem serca muszę rozstać się ze swoim Hawk'iem.

Ramka jest do sprzedania.

Na razie dysponuję tylko zdjęciem ze strony 6, post #115.

Wraz z ramą sprzedaje stery FSA ORBIT, sztycę ACCENT, zacisk podsiodłowy oraz przerzutkę przednią ALIVIO.

Cena do uzgodnienia.

Zainteresowanych proszę o kontakt przez gg: 2774449

Pozdrawiam.

 

aizbaM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...