Skocz do zawartości

[do 3000 złotych] Rower przełajowy


Tervola

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

To niedobrze.

Tak z przełajowych to zainteresowały mnie jeszcze dwa:

http://www.evanscycles.com/products/jamis/nova-sport-2015-cyclocross-bike-ec073009

http://velo.pl/rowery/przelajowe/accent/cx-one-2015

 

Z tym, że niekoniecznie musi być to rower przełajowy. Fakt, taki byłby najlepszy, ale jakiś cross dobry na asfalt też się nada. Kilka propozycji:

http://allegro.pl/rowery-gniezno-ibikes-cube-sl-cross-pro-i5185266786.html

http://allegro.pl/15-cube-sl-cross-56cm-grey-n-white-2013-i5049108247.html

http://allegro.pl/rower-cube-sl-cross-56cm-speedbike-10-2kg-15-i5247528454.html

 

Który byłby najlepszy? Trzy ostatnie są prawie takie same, skąd różnica ceny?

Oczywiście inne propozycje też wchodzą w grę, tylko żeby wpasowały się w kryteria cenowe (optymalnie koło 2500 złotych, ale jestem w stanie dopłacić do 3000)

Napisano

rower fajny ale typowo na asfalt. Po lesie może być ciężko na nim.

 

Jeszcze raz dobrze się zastanów nad tym co napisałeś w drugim zdaniu.

 

Ten Focus to praktycznie nówka a i cena dobra. Wideł niestety jest z alu ale czy to na początek wada aż tak spora??

 

Napisano

 

 

Czy warto? Rower teoretycznie używany, ale jest z 2015 i nie widać na nim śladów użytkowania.

 

Ten rower trzeba dobrze obejrzeć,w przypadku przełaja 2015 oznacza - używany jeden sezon,a nie "prawie" nowy.

Napisano

Więc mówicie, że ten pierwszy się nada? Jak dla mnie to dobry rower, cena przystępna, marka też dobra. Tylko ma strasznie wąskie opony, wolałem się upewnić, czy w moim przypadku się nada.

Za tą ofertą przemawia także sklep. Opinie ma bardzo dobre. Co do stanu, jak sami piszą

 Rowery są używane. Były wykorzystywane do testów, po-leasingowe, odkupione od czasopism rowerowych.

 

 

Widziałem kilka innych rowerów od tego samego użytkownika, które były w gorszym stanie. Na zdjęciach tego nie widać żadnych uszkodzeń. I podali nr telefonu. Gdybym miał się zdecydować, i tak bym zadzwonił i podpytał się o stan.   

Napisano

jeśli brać pod uwagę aluminiową ramę do przełaja to myślę że dobry wybór aczkolwiek w podobnych pieniądzach , tj ok 3k trafiały się na aukcjach rowerki za stalowym Reynoldsie, moim zdaniem klasa wyżej, co kto lubi.

 

w każdym razie jakbyś kupił tego Focusa i  ten piękny blat 52T okazał się za twardy (kto daje 52T do przełaja??)  to chętnie odkupię/zamienię na 46T ;)

Napisano

Ja mam Focus Mares AX 4.0, to chyba ten sam, kupiony jakieś 2 m-ce temu, inne opony, mostek i owijka ;) no i u mnie były błotniki i reflektor od razu. Z moimi oponami daje radę na błocie. Jeżdżę sporo po asfalcie, więc chyba zmienię na mniejszy bieżnik, coś jak w twoim pierwszym poście. Ale i tak daje radę w każdych warunkach. Rower jest super! Jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem za te pieniądze bierz śmiało, ja dałam sporo więcej żeby ściągnąć z Niemiec XXS :/ Tak wygląda mój:

 

2015-03-23%2022_25_50-2015-03-07%2012.17

 

Link do tego modelu na stronie producenta.

Napisano

Tak, i rzeczywiście twardo, masz mniejszy na zamianę mówisz? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...