Skocz do zawartości

Wspólne wypady rowerowe Poznań


Ollaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podzielić się kolejną trasą, myślę, że bardzo ciekawą.

 

http://umapa.pl/wwCFx

 

Jest dość zróżnicowana pod względem nie tylko samej nawierzchni, ale i licznych zjazdów/podjazdów. Część trasy przebiega asfaltem, a część drogami szutrowymi oraz leśnymi ścieżkami. Uciążliwego piachu niewiele, a urozmaicenie terenu i liczne wąwozy, skarpy itp. urozmaicają przejazd oraz momentami dają nieco w kość. :) Wg wskazań mojego licznika długość trasy wynosi 48 km, ale przyznam, że trochę zbłądziłem tu i ówdzie. :) Podsumowując, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

 

Pachnie błotem a nie lasem ;P przynajmniej na Morasku, ale i tak jest fajnie. A co do zimy to raczej nie w najbliższym tygodniu, niestety...

 

Eeee, nie było tak źle. Mokro, to prawda. Ale las o tej porze roku również ma swój urok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W niedzielę udało mi się wykręcić 40 kilometrów w pobliskich lasach i Puszczy Zielonce. Pogoda iście wiosenna, wspaniała. Wróciłem co prawda umorusany po uszy w błocie, ale trochę na własne życzenie. :) Wybrałem takie trasy, które wymagały trochę "gimnastyki". Nie mniej jednak, nie żałuję. Grudniowe słońce przebijające się przez korony drzew - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, ja jestem chętny na wspólne wypady po Poznaniu i okolicach . Aktualnie mam małą kontuzję  kolana ale myślę, że do końca stycznia kolano wróci do dawnej formy.

BTW. miałby ktoś w rowerze  amortyzator  29" MANITOU TOWER PRO albo cos pokrewnego z MANITOU?stoję przed wyborem amorka do mojego peak'a i celuję w tę markę a nigdy dotąd nie jeździłem na Manitou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich, ja jestem chętny na wspólne wypady po Poznaniu i okolicach . Aktualnie mam małą kontuzję  kolana ale myślę, że do końca stycznia kolano wróci do dawnej formy.

BTW. miałby ktoś w rowerze  amortyzator  29" MANITOU TOWER PRO albo cos pokrewnego z MANITOU?stoję przed wyborem amorka do mojego peak'a i celuję w tę markę a nigdy dotąd nie jeździłem na Manitou.

 

 

Ktoś jeszcze organizuje się na jakieś wspólne wypady po okolicach Poznania? :)

 

Hej! Jeżdżę głównie w lasach Puszczy Zielonki, Lasy Czerniejewskie czyli gminy Pobiedziska, Czerwonak i Murowana Goślina. Chętnie dołączę do wspólnych wypadów rowerowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Hej! Jeżdżę głównie w lasach Puszczy Zielonki, Lasy Czerniejewskie czyli gminy Pobiedziska, Czerwonak i Murowana Goślina. Chętnie dołączę do wspólnych wypadów rowerowych.

 

tez bylbym chętny, ale [pytanie - czy jak się zrobi naprawdę cieplo (maj -czerwiec) bierzecie pod uwagę wyjazdy tak w okol 100-130km w ciągu tygodnia?

urlop pewno wymagany jesli ktos pracuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tez bylbym chętny, ale [pytanie - czy jak się zrobi naprawdę cieplo (maj -czerwiec) bierzecie pod uwagę wyjazdy tak w okol 100-130km w ciągu tygodnia? urlop pewno wymagany jesli ktos pracuje
 

 

Raczej ciężko byłoby zorganizować taki wyjazd po pracy, możne zabraknąć dnia. :) Pomysł jak najbardziej do przemyślenia. Weekendy w Twoim przypadku odpadają, czy masz na myśli zwiększenie dni spędzonych na dwóch kółkach czyli coś w tygodniu oraz dodatkowo weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, szukam kogoś kto byłby chętny pokręcić się z 2-2,5h po leśnych ścieżkach w okolicy jutro przed południem.

 

Proponuje start nad Maltą przy lodowisku albo przy stoku o 11. 

 

Żadnej planowanej trasy nie mam i tu liczę na pomoc jeśli ktoś jest chętny. Proszę o kontakt na PW albo tu w wątku. Dysponuję typowym góralem do xc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CześćI

Jestem nowa na tym forum.  I w związku z tym, że wiosna zaczęła się na całego  postanowiłam odkurzyć swój rowerek i rozpocząć sezon :) Szukam  chętnych osób do wspólnego zwiedzania na dwóch kółkach  tych bliższych i trochę dalszych miejsc naszego wspaniałego zakątka wilekopolski. Preferuję trasy z dala od zgiełku miasta, no ale oczywście w tygodniu pozostają miejskie ścieżki i ścieżyny:)

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, proszę o kontakt :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...