Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem plan iść w końcu na rower od poniedziałku. Dzisiaj wsiadam w autobus do domu, pogoda jak marzenie. 5km dalej leje, nie pada, tylko leje jak z wiadra.

W ukochanej Ocy mokro, więc myślę czekam, aż przeschnie i jazda.

Koło 18nastej zaczyna się robić sucho, jak do zakładania ciuszków, a tu jak nie lunie znowu deszcz ze śniegiem z przerwami na grad.

Myślę, nic tu po mnie. Zmieniłem w Peaku mostek, sztycę i jej zacisk. Ustawiłem oba rowery, w MTB musiałem ustawić przedni hamulec, bo pięknie oparł się o klamkę jak koło było w procesie uszczelniania.

W szosie trochę zmieniłem kąt barana, bo strasznie opadał.

Na koniec powycierałem łańcuchy, sprawdziłem ciśnienie w oponach, zrobiłem porządek w pokoju po warsztatowych rewolucja, pomyłem bidony (carbo od niedzieli było całkiem do wypicia).

Może jeszcze szrajbnę rozpiskę do manii lekkości.

Accent Peak 29 w wersji 2k15 waży 10879g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ma tak głębokie podłoże filozoficzne, że nie śmiem na nie odpowiedzieć. Może karniemy się wspólnie przez Święta? Możemy pozbierać osoby z okolic w tym wątku:

http://www.forumrowerowe.org/topic/141047-piaseczno-okolice-piaseczna-poszukuje-osoby-do-wspolnej-jazdy/page-3

 

A ten wątek zostawmy w spokoju.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans koło 15 km ale dwa razy zmokłaem o zewntrz, a raz od wewnątrz od walki z wiatrem, ale co tam banan na twrzy nawet w sniegodeszczu i zmarznietym deszczu, bo w końcu daję radę, przezywcieżam siebie i jadę na rowerku... bez marudzenia na aurę... żyje się codziennie a nie tylko w słoneczne, piękne dni ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 33 km na mtb deszczu i gradzie i temp. ok 1 stopnia C. Przejechałem przez zabłocony Las Kabacki. Rowerzystów innych nie widziałem, bo pogoda naprawdę fatalna. Byłem cały przemoczony i zabłocony. 

Dzisiaj zrobię powtórkę, żeby odrobinę rozruszać nogi i spalić smakołyki. Może pogoda będzie łaskawsza, bo na razie ranek nie zapowiada, że będzie lepiej. 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jeżdżę tylko na stalowym złomku. 

W poniedziałek ok 33 km po lasach żwawym tempem. 

Wczoraj z synem i przyjaciółmi bardzo spokojnie w okolice Żabieńca pod Piasecznem - 17 km. 

Dzisiaj do pracy i z powrotem 43 km po mieście. 

Jutro pauza, w piątek lekkie kręcenie na szosie, a w sobotę brevet 202 km. 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni tydzień spędziłem na Mazurach. Planowałem wyjazd dużo wcześniej, oczywiście z rowerem. Muszę przyznać, że liczyłem na lepszą pogodę, ale niestety było jak było. Wiało, padało, było mokro i mało przyjemnie przez co nie udało mi się pokręcic tyle na ile się nastawiałem  :wallbash: Pojeździłem trochę po okolicy. W przeciągu 5 dni zrobiłem bardzo mizerny dystans 157 km. Miało być zdecydowanie więcej. W planie był objazd szlaku dookoła jez. Śniardwy. Planowałem go przejechać ze szwagrem, ale wspólnie doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu w taką pogodę wypuszczać się na taki dystans i przełożyliśmy to na maj ewentualnie czerwiec :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem se klubowo na Kryterium w Dzierżoniowie. Patrząc na sprzęty innych to z moim Rometem poczułem się, jakbym Maluchem zajechał na zlot Mercedesów AMG (Enve, Dura Ace, Mavic Cosmic, ociekające carbonem konstrukcje były wszędzie).

Niestety po chyba 6 okrążeniach dostałem dubla i musiałem zejść z trasy. Średnia 36kmh przy tych koniach z czuba, to była spacerowa przejażdżka.

 

Jutro w ramach rozrywki jadę na XC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...