Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę z kolegami podczas Tour de Warsaw 207 km. Troszkę się poobijałem i w niedzielę i dzisiaj tylko spacery :(

Ale przynajmniej dzisiaj miałem okazję umyć dokładnie szosowy rower - włącznie z czyszczeniem napędu i szejkowaniem, myciem kaset we wszystkich kołach, zmianą owijki (po dwóch ostatnich upadkach i kilku tyś km była już nie do użytku dla mnie)….

Zwykłe koła szosowe wymyte, kaseta wyczyszczona założona ponownie i pewnie niedługo zawiozę je do serwisu do przesmarowania i lekkiej centry przodu. Założyłem na razie zapasowe górskie koła z kasetą 11-28 - na jesienne jazdy będzie ok nawet na płaskim. Do wiosny albo trenażer, albo te koła. Lub jazda na złomku mtb. 

 

Jutro zamierzam lekkie kręcenie na trenażerze, a w środę jakiś dojazd do pracy na złomku ok 45-50 km. Koniec tygodnia zapowiada się ładny, więc pewnie jeszcze wyskoczę na szosę raz lub dwa na krótsze jazdy. Oczywiście jak biodro nie będzie już boleć… :bye2:

 

Fajny był ten październik, choć kapryśny i zimny. 

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie Panowie rację - sezon się nie kończy, ale na takie szybkie i długie jeżdżenie, jakie uprawia Impa, to jednak już robi się zimno. @Impa jeździ typowo sportowo.

U mnie dzisiaj rano była mgła - widoczność na 100m i temperatura ok 1 stopnia i nie zdecydowałem się na wyjście na rower szosowy. Oczywiście jutro do pracy pewnie przy takiej pogodzie spokojnie pojadę na złomku mtb, ale to jednak co innego ;)

 

Ja zaraz wskakuję na trenażera, a wieczorem żona coś mówi o bieganiu, więc może potruchtam z nią. Z biodrem już lepiej - nawet dzisiaj mogłem spać na prawym boku:)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...