Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 14km po lesie. Rutyna i wieczorny półmrok zgubiły. Wywrotka przy wiekszej prędkości. Na szczęście skończyło się pokrzywionym przednim kołem i fioletowym przedramieniem. Miekkie ścieżki leśne mają swoje zalety :)

 

Tapnięte z mojego Mate 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest chore co się stało ... Jadę , zmiana przełożenia z górki , coś sło i czuję skakanie na pedałach. Jadę kawałek i postanowiłem to sprawdzić a tu taki kwiatek:

NQYpYBl.jpg

Wrzuciłem 2x4 i wlekłem się do domu 5 km/h możliwie bez oporu , pod górkę 2x3. Dobrze że chociaż cała nie pękła i że to nie stało się gdzieś dale , bo 3 h wracać to by mnie chu* strzelił.

Strasznie ciężko mi się kręciło , ale patrząc na wynik nie jest taki zły.

dDFiu67.png

 

Także Panowie uważajcie na takie gówniane spinki , które się przegina do zdjęcia ich. Ja się jutro wybieram do sklepu :P Jest okazja wyczyścić napęd. Tak po za tym to przednia linka odmawia posłuszeństwa. Wbijała trójkę , nic nie ruszałem i nie wbijała. Pokręciłem baryłką , raz wbiła i potem znów nie chciała ... 

QbMTcfA.jpg

 

Zostawiłem sobie oryginalną spinkę z Rometa , także może coś z tego złoże ale i tak czas na nową nadszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)15 km zrobilem w ekstremalnym blocie ,doslownie po piasty bloto mialem nawet w uszach?!

2)naped juz dogorywa 7286 km na campa c10 zrobione.jeszcze z 30 km i padnie

3) Mleko to extra sprawa ;1.5 bara na oponach- plywaja w blocie ,miekkie i amortyzuja wszystko

4)wyczyscilem rower z blota

Edytowane przez BulletTime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis 24 km znow w totalnym blocie i extremalnym terenie.

padalo prawie na okraglo - zatem po powrocie full czyszczenie napedu i niespodzianka: lancuch skacze na wszystkich koronkach z wyjatkiem ostatniej 11. Wiec dzis oficjalnie po 7310 km R.I.P kaseta xt i campa c10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem się dziś do parku w Wejherowie i Bolszewie. Nie zbyt ciekawie to wygląda.

7nvcyD0.jpg

Płyty się osunęły i porobiły się dziury , wody tyle że podczas kręcenia było do połowy buta , gałęzie połamane , most zamknięty. 

 

http://imgur.com/a/9j2Ea

 

Tak to było.

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...