Skocz do zawartości

[rower] Kross level b6 2014 rocznik za 2400 zl


mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam do Was wazne pytanie. Jestem na kupnie roweru mtb. Trafilem na fajna okazje. Dokladnie to kross level b6 z rocznika 2014 za 2400 zl. W tamtym roku kosztowal chyba z 3300-3400 zl. Rower nowy oczywiscie w jednym ze sklepow sportowych we Wroclawiu. Mam na niego rezerwacje do poniedzialku. Czy jest on wart za ta cene? Wydaje mi sie ze tak, napalilem sie juz bardzo na niego. Mam 188 cm wzrostu i 96 kg wagi. Wiec szukam raczej 29 cali. Rama to M. Jak stanalem nad rurka to przod moglem uniesc okolo 8-9 cm nad podloga. Wydaje mi sie ze w tej cenie juz chyba nic lepszego nie znajde. Doradzcie mi cos. Pozdrawiam Mateusz

Przegladajac internet cos mi sie tu nie zgadza. Ten rower jest czarno grafitowy i wyglada mi na model 2013 a nie 2014 jak to mi powiedzieli w sklepie. Za 2400 zl. Wart jest tej ceny? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama M wydaje się że może być za mała.

2014 od 2013 stosunkowo łatwo odróżnić. 2014 jest już całkiem nowoczesną ramą - mocowanie przerzutki direct mount , taperowana główka.

Ogólnie dowiedz się który to rocznik (popatrz na ramę, są duże różnice). 2014 to dobra oferta za taką cenę a 2013 to nic specjalnego, a nawet nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam 194 cm wzrostu oraz posiadam Krossa B6 ale rocznik 2013 rozmiar L. Przed zakupem miałem porównanie z rocznikiem 2014 i rozmiar M był dla mnie za mały. Jeśli masz możliwość to spróbuj chociaż przed sklepem kawałek się przejechać.

 

EDIT: jak wyżej mam Krossa z 2013 lecz malowanie jest inne. Szczegóły w ostatnich postach pokaż swojego 29er :)

Edytowane przez Sebciom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama z 2013 roku ma zakrzywioną dolną część ramy, rama z 2014 jest prosta.

Chyba odwrotnie. Tak wygląda B6 z 2013  a tak z 2014

 

Ten rower jest czarno grafitowy i wyglada mi na model 2013 a nie 2014 jak to mi powiedzieli w sklepie. Za 2400 zl. Wart jest tej ceny? Prosze o pomoc

Tak to model z 2013 <_<

 

Mam 188 cm wzrostu i 96 kg wagi. Wiec szukam raczej 29 cali. Rama to M.

Ten rozmiar będzie za mały, ja ze swoim wzrostem 180 cm i nogą 85 cm jeżdżę na M czyli 19"

Edytowane przez rodszyld69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem dzis oto taki model Genesis impact 6.0 29er

 

http://katalog.bikeworld.pl/2014/web/produkt/rowery/mtb_29er_hardtail/genesis/38965/impact_6_0

 

z 3200 przeceniony na 2800, we wtorek/sroda sprowadza mi większa rame bo ten na sklepie był mały.

Co myslicie o nim? amortyzator lepszy niż w tym krossie, napęd ok, z tyłu deore xt, przód deore, hamulce shimano hydrauliczne, co prawda najniższy model no ale w tej cenie nie wymagajmy nie wiadomo czego, tarcze 180 mm tył i przód. Rewer ma mi służyc głownie do jazdy po mieście, a w weekendy wycieczki rekreacyjnie w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...