Skocz do zawartości
  • 0

GIANT TALON 27.5 RC LTD (2015)


sabZIRO

Pytanie

Nazwa: GIANT TALON 27.5 RC LTD (2015)

Data dodania: 01 luty 2015 - 17:49

 

Przedstawiam mój główny rower GIANT TALON 27.5 RC LTD (2015) W porównaniu do modelu seryjnego wymieniłem / dokupiłem:- Siodło / Selle Royal lookin viper- Manetki / Shimano XT i-spec (montowane do klamek)- Tarcze / Shimano SLX - Klocki / metaliczne - Wkład suportu / maszynowy - Pedały / SPD Shimano XT - Mostek / Giant Contact SL 80 mm - Sztyca / Giant Contact SL - Kaseta / Shimano XT - Łańcuch / Shimano XT - Zacisk sztycy / Dartmoor- na zimę / w cięższy teren: drugi komplet kół + opony Hans Dampf EVO / SS 2.25Dodatkowo:- Obcięta rura sterowa na zero, bez żadnych podkładek, mostek zamontowany na minus- Skrócone / dopasowane linki i pancerze (również hydrauliczne), aby nie przeszkadzały i wyłącznie minimalnie ocierały się o siebie w trakcie jazdy. Standardowo były tak poprowadzone, że przetarłyby się o siebie w ciągu 3 miesięcy- Skrócona kierownica do 650 mm. Szerokość, która pozwala mi pokonywać wąskie przesmyki na śluzach wodnych w moich okolicach :) Ale wystarczająco szeroka, żeby pewniej się czuć na trasie.

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...