Skocz do zawartości

[hamulce] Dlaczego hydrauliczny jest lepszy od mechanicznego? :D


Leniu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, w zimówce mam wersję mtb, a w przełaju road. Długi skok znaczy, że trzeba docisnąć prawie do kierownicy, żeby dalej się nie dało. Z tego również co doczytałem na forum to mtb po podpięciu pod klamkomanetki szosowe nie hamuje wcale (nie przekładałem ich u siebie w rowerach, żeby to sprawdzić, nie czułem potrzeby ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Długi skok znaczy, że trzeba docisnąć prawie do kierownicy, żeby dalej się nie dało

długi skok? mam w drugim rowerze BB7 i mogę wyregulować  sobię hamulce tak że będą łapały od razu i skok będzie minimalny.

przecież skok jest tutaj istotnie powiązany z pozycją okładzin względem tarczy...jeśli klocki są daleko to i skok będzie duży

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Jestem po zakupie hamulca Avin BB5 mechanicznego i po przetestowaniu go. Faktycznie koledzy mieliście rację,że hamulec jest świetny i wasze rady potwierdziły się i pieniążki nie poszły w błoto :)  Hamulec świetnie hamuje jest cichy-POLECAM i jeszcze raz dzięki za pomoc w doborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...