Skocz do zawartości

[baranek] a nexus 7


blady74

Rekomendowane odpowiedzi

Jest drobna różnica. U mnie były do wewnątrz, a tu na zewnątrz. Dawałem radę obsługiwać tylko kciukiem (przy proponowanych cynglach drugi palec raczej się przyda). W tym co pokazywałeś, to już raczej trzeba ruszyć rękę ;)

Wada taka, że trzeba manetki odwrotnie założyć, prawa z lewej i lewa z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

Co do TA to myślę że dodatkowa regulacja jest niepotrzebna. To patent który jest przydatny tylko przy ustawianiu hebli. Śmiało bierz non-adjustable.

 

Mostek... Zejście ze 120 na 60mm to dośc radykalne posunięcie, nawet w przypadku przejscia na baranka. Celowałbym raczej w coś 80-100mm, chyba, że masz wyjątkowo wyciągnieta pozycję przy aktualnym mostku/kierownicy.

 

Kierownica... Jakolwiek Ergo i kompaktowa powinna być git. W/g mojego smaku raczej 420mm lub 440mm niż 400...

 

Jakiej szerokości masz aktualnie kierownik?

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Hmmm... Jest to jakas opcja, ale to nie klasyczna kierownica szosowa, tylko dlugodystansowka touringowa. Moze Ci podpasuje, moze Ci nie podpasuje. Ja bym podszedl do sklepu rowerowego i poprzymierzal sie do kilku kierownic szosowych w roznych rowerwch, nawet jesli tylko na sucho.

 

To da Ci lepsze rozeznanie i wyczucie w temacie...

 

Szacunek..

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinie:

1) Kierownica:

http://www.formicki-bike.pl/produkt.php?kod=7021&&id_pod_kat=35&&id_kat=3&&id_pp=147

2) Mostek (wybrałbym 80 mm)

http://www.bikestacja.pl/pl/czesci-rowerowe/mostki/mostek-bontrager-rxl-czarny-31-8mm-19435.html

Piszcie prosze. Może warto dołożyć i kupić co innego (lepszego).

Z góry dzięki za opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dzielisz włos na 4...

 

Byłeś w rowerowym? Przymierzałeś się do jakiejś szosowej kiery?

 

Nikt Ci nie powie, bierz te bo jest najlepsiejsza... Można tylko obiektywnie stwierdzić jaka jest i, że subiektywnie temu czy innemu pasuje...

 

O ile nie wybierasz jakiś wynalazkowych, niszowych lub zachaczajacych o market marek, raczej niskie prawdopodobieństwo jest, że kupisz bubla który złamie się na piewszym zakręcie - o ile nie jest jakiś re-call na dany szpej.

 

1. Sprawdź kilka kier w rowerowym.

2. Kup podobną/taka samą pod wzgledem dropa, szerokości i gięć.

 

Wtedy masz zwiększone prawdopodobieństwo zanabycia czegoś co bedzie Ci pasować od pierwszego podejścia. Warto również zabrac miarkę i sprawdzić jaka jest odległość środek sztycy-kapsel sterów. To pozwoli Ci ponownie, po stwierdzeniu iż dana pozycja/odległość najbardziej Ci leży zakupić mostek odpowiedniej długości, jak najbardziej naśladujący najlepsza, próbowaną pozycję...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...