Skocz do zawartości

[licznik] 1606L czy VETTA 110A


emer

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na kupnie - ceny obydwu podobne ...

Który byscie polecili, moze jakies opinie, doswiadczenie ...

 

Myslałem tez o Ennio Santini bezprzewodowym, ale raczej jestem zrażony do wireless ...

http://www.allegro.pl/item114295566_liczni...ci_barometr.html

 

 

poradzcie - cos do 100zł mniej więcej ....

 

EDIT - kurde, ten santini se odpuszcze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżdziłem z V100 i 1606L przez jakiś czas jednoczesnie - miałem obydwa zamontowane na rowerze .... :P

 

Hmmm...

- w sigmie brakuje mi pomiaru temp w stosunku do vetty (przyzwyczaiłem sie...:))

- w vetta'cie brakuje mi podwswietlenia i duzych liter jak w Sigmie oraz wyswietlania jednoczesnego zegara i predkosci aktualnej ...

- w sigmie chyba nie pomiaru stopera i pomiaru w tym czasie drogi

- pomiar predkości aktualnej w sigmie jest aktualizowany częściej niz w vetta

(dość to jest widoczne)

- są małe róznice pomiaru przejechanej drogi (na odcinku np 60km więcej wskazała sigma o 200m)

 

Pozatym uwazam że klawiszologia, dostepność klawiszy i ich dostepność i łatwość przyciskania jest lepsza w V100.

Załaczenie podswietlenia w sigmie powinno sie wyłaczac powtórnym przyciśnięciem przycisku - u mnie nie działa, trza czekać aż samo zgasnie ...

Nie mam ODO w czasie jazdy w sigmie - dopiero jak rower stoi (nie ma pomiaru predkosci) mozna przejrzeć ODO - pozatym musze sprawdzic jak maja sie uwagi o jakis różnicach w pomiarze ODO i tripu ...

 

Kurde - co wybrać ? Nie wiem - łamie sie ...

Kupiłbym jakis termometr malutki osobno i uzywał chyba sigme ... - no, ale ta Vetta tyz jest fajna, ale nimo podświetlenia i małe cyferki ... :P

 

Kurdekurde ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... - no, ale ta Vetta tyz jest fajna, ale nimo podświetlenia i małe cyferki ... :)

 

Nowe Vetty mają podświetlenie i działa to bardzo fajnie. Definiujesz godziny pomiędzy którymi podświetlenie ma działać (np. ja ustawiłem pomiędzy 18:00 a 06:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...