Skocz do zawartości

[Seria EDGE] Jaką seria i model wybrać


Darkwojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Premium ale nieco inny jak poprzednie. Ma nieco inne materialy w miejscu elektrod. U mnie paski wytrzymywaly niecale 1,5 sezonu. Teraz mam juz trzeci. W sumie kupilem cos innego, sam pasek, pasujacy do nadajnika garmina. Ale wymienili mi drugi zdechly na ten nowy, wiec dalej jade na garminie. Zobaczymy ile to pociagnie. Rowniez po prawie trzech sezonach zdechl mi gsc10, dokladnie czujnik predkosci. Dokupilem sam miernik predkosci bontragera, kadencyjnego nie potrzebuje, jest w mierniku mocy.

Moze w tych nowych modelach 510, 810, kupujac zestaw, daja te nowe czujniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłby taki:

http://www.decathlon.pl/czujnik-prdk-kadencji-ant-id_8181211.html

i dodatkowo ma jeszcze kadencję ;) Chwilowo niedostępny, ale jest zima, więc pewnie wkrótce się pojawi w ofercie.

Jest jeszcze opaska pulsu, też ANT+ :

http://www.decathlon.pl/pas-rowerowy-cardio-heartwear-ant--id_8181212.html

 

Pisałem do Decathlonu i niestety odpisali, że na razie nie wiadomo kiedy ewentualna dostawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytania o model 810:

-jakie ma profile wyznaczania drogi, przede wszystkim zależy mi na trybie prowadzenia od punktu do punktu bez znajdowania drogi (po prostu na azymut do kolejnego punktu)

-jakie są możliwości personalizacji czy np. da się zrobić profil turystyczni i profil sportowy, gdzie będą inne informacje wyświetlane na poszczególnych stronach

-da się manipulować ilością stron z danymi (np. mapa, stoper1, stoper2, profil wysokościowy)

 

Obecnie mam Touring Plus, ale mi pewnych opcji brakuje i się zastanawiam czy warto zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co biega w pierwszym pytaniu.

Sa dwa profile, ktore modyfikujesz jak chcesz.

Do dyspozycji 5 indywidualnie modyfikowanych stron do tego strony, nazwijmy systemowe: mapa, wirtualny partner, wykres wysokosci i pare innych.

Na modyfikowanej stronie wybor do 10 wyswietlanch funkcji, a jest ich mnostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o działanie nawigacji. Teraz ma do wyboru:

-rower

-kolarstwo rekreacyjne

-jazda górska

 

Natomiast w BaseCamp przy rysowaniu trasy mam dużo większy zestaw "Activity profiles", od pieszych po rowerowe do samochodowych i offroad, w tym także coś co się zowie "Direct". Ten ostatni profil po prostu łączy linią prostą kolejne punkty trasy. Przy kiepskich mapach lub zabawie na kompletnych bezdrożach opcja przydatna, bo nawigacja nie przelicza trasy po drogach (których w okolicy może nie być wcale lub nie są umieszczone na mapie).

Nawet jak przygotuję taką trasę, to w urządzeniu nie bardzo chce to działać, bo koniecznie chce mi przeliczać według tych trzech profili jakie dali. Jak wyłączę przeliczanie, to z kolei nie ma linii pomiędzy moją pozycją, a najbliższym punktem.

 

Teraz mam jeden profil, i tylko systemowe strony:

-mapa

-kompas

-wykres wysokości

-ogólny, gdzie mogę sobie poustawiać prędkości, dystanse itp.

Brakuje mi właśnie jakiejś dodatkowej strony np. na średnie prędkości lub przełączania między profilami turystyka/sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 810 masz: direct routing, cycling, tour cycling, mtb.

Do tego: min dystans, min time, min ascent.

Lock on road Y/N i rozne opcje omijania, to jesli chodzi o nawigacje.

I jak pisalem, mozliwosc wyboru ilosci dodatkowych stron, ilosci wyswietlanych pol i samych opcji do wyswietlenia jest olbrzymia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...