Skocz do zawartości

[zakup] Trek Domane 5.2 lub coś innego


bliitz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt tu nie wymienił tych rowerów: Lapierre ma modele Pulsium i Sensium, mają one wkładkę elastomerową podobno redukującą wstrząsy.  BMC Granfondo w wersji z hamulcami tarczowymi. Fenix w ofercie Ridleya jest niby z seri endurance, ale geometrię ma taką samą jak wyścigowy Helium, chyba że coś źle patrzyłem, też są wersje z tarczami. Jeszcze Look 566 ale na stronach polskich sklepów nie widziałem wersji z 2015. No i w Wertykalu Colnago AC-R i Wilier GTR. Jeśli chodzi o Wiliera to kiedyś do nich dzwoniłem i mogą sprowadzić też pozostałe wersje, nie tylko na 105 która jest na ich stronie. Bianchi Intenso ale Bianchi chyba nie ma dystrybutora w Polsce. Na temat komfortu żadnego z nich się nie wypowiem, sam szukam czegoś dla siebie ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślimy że powinieneś wytrzeźwieć
 Chyba powinno być "powinnaś" bo pisze że kobieta :P  Lecz w dzisiejszych czasach gdy gender jest poprawnie politycznie może być i mężczyzna ale chyba wtedy powinno być napisane płeć-unisex :P Chyba że ja nie nadążam za tym wszystkim :wallbash: i wszystko wróciło do normy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...