Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że  w czwartek rano nie możesz spodziewać się zbyt dużej ilości osób (na razie wiem o jednej). Jest to spowodowane tym, że zlot "oficjalnie" zaczyna się w piątek i to właśnie wtedy zacznie pojawiać się większość uczestników tego zacnego przedsięwzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na pewno nie będzie. 11 czerwca mam długo wyczekiwaną operację kostki i niestety nie uda mi się z Wami pokręcić. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będzie żadnych problemów ;)

Powodzenia, szerokiej drogi i gumowych drzew :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak się dziś wybrać do Srebrnej Góry z ekipą z Emtb i zaliczyłem małe OTB. Jutro szacunek strat i lokalizacja cykania przy pedałowaniu, które pojawiło się po glebie.

Przestrzegam przed czarnymi szlakami w Srebrnej, są hardkorowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest czas żeby określić się co do chęci korzystania z obiadów i śniadań?

Czy w okolicy jest jakaś inna miejscówka gdzie można coś zjeść?

Nocleg w przypadku wcześniejszego przyjazdu załatwiamy sami?

Gdzie jest najbliższy sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W takim razie dopisuję dwóch członków (z tego jeden w rodzaju żeńskim) :) Podeślij mi proszę dane do przelewu. Wpłacić całą kwotę za 2 noclegi 2 osób tak? Chcę przyjechać dzień wcześniej, ale w tej sprawie pewnie muszę się kontaktować ze schroniskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Odi, tu masz wszystkie dane http://www.forumrowerowe.org/topic/177126-vii-zlot-szczegoly-vii-zlotu-frorg-lista-uczestnikow-i-inne/

Wpłacasz za dwie osoby za dwa noclegi. Wcześniejszy przyjazd uzgadniasz ze schroniskiem.

 

@GoluchMarcin, jak to nie odpisuję? To jakieś pomówienia, serio. Takiego solidnego odpisywacza jak ja, to już Matka Ziemia dawno nie nosiła. Każdy kto do mnie pisze otrzymuje odpowiedź maksymalnie szybko. Napisz mi kto się skarżył, sprawdzę czy w ogóle napisał. Bo jak nie napisał to mogłem nie odpisać., fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko :)

 

 Jestem miejscowy, czy mogę do Was  na zlocie rano przyłączyć się na jeden dzień i jeśli była by taka możliwość wykupić obiad po wycieczce ?

 

(a krótko pisząc na noc to do domu spadam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki wyjazd wygląda? Co muszę mieć poza rowerem?
Kask dobrze mieć... no mogę kupić.

Okulary to rzecz oczywista.(i nawet jakieś tam tanie rowerowe mam!)

Buty i pedała SPD mam. (co raczej jest nie potrzebne)

W rowerze koszyk na 1 bidon + coś tam w nim do picia, jakaś dętka?

 

Są pokoje 1 osobowe z łazienką? Bo ja taki trochę wygodny leń i amator. :(

Tam jakiegoś mega tępa też nikt nie będzie narzucał? Typu koszulka w zielone groszki za premie górską?

 

Rozumiem że urlopu wy w pt(03.07) nie bierzecie tylko gdzieś na 18-20 się zjedziemy na miejscu? A powrót w niedzielę po południu(05.07)?

 

Teoretycznie z Lubina jakbym jechał to pojadę Seatem Alhambra, teoretycznie można we 2 osoby jechać + 2 rowery powinny wejść. Musze przemyśleć to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega lipny termin żebym urlop w nim dostał. Może tylko pt maks.

Z rowerem to może i jeszcze ok, z siłą może być gorzej.

 

Ubranie typu "armor", jakieś dziwne kurtki przeciwdeszczowe i takie tam to nie? Wystarczy jak mam długie i krótkie spodnie rowerowe, czy koszulkę lub bluzę do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...