Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę byłem w Walimiu i trasy w Sowich są super - warunki też były świetne. Podjazd pod nasze schronisko ani trochę się nie wypłaszczył :D każdy powrót ze sklepu to małe wyzwanie :-)

 

 

Jakby ktoś chciał zabrać się z Jeleniej Góry albo innego miejsca po drodze z JG do Orła, to pisać, bo prawdopodobnie nie uda mi się nikogo namówić i pojadę sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak o 16-17 większą grupa się zbierzemy w pt i gdzieś skoczymy?
Ja z Lubina koło 14 wyjadę, lub trochę po 14 więc koło 16 będę na miejscu.

Tylko że, ja jak ktoś wcześniej to nazwał z tych aspołecznych jestem i będę gdzieś obok w pensjonacie, bo mi schroniskowe standardy jakoś nie do końca pasują(pokoje po 10 czy ile osób, ani beknąć ani pierdnąć, eeee), więc kontakt do kogoś bym potrzebował, lub podam swój tel na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoe czytając twoje posty stwierdzam iż jesteś aspołecznym typem człowieka i izolowanie się od grupy jest bardzo złe,jak chcesz walić bąka to robisz to tylko przypucuj się chwilę przed a z bekaniem to żaden problem,zresztą jak widzisz sam są same samce z akcentem kobiecym w Osobie Ewy ale Ewa to już zupełnie jak MY jest więc możesz pierdzieć,bekać turlać się,robić fikołki i puszczać pawie z małym wyjątkiem którego nie akceptuję czyli bez walenia w gacie kloca i łażenie z nim całą dobę do 12 godzin jeszcze zniosę pod warunkiem przebywania na dworze,a w pensjonacie to niepewność samemu w pokoju spać bo rano może szczypać między pośladami i piec mogą usta sam rozumiesz różne dziwne rzeczy się przytrafiają ludziom  :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...