Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Schronisko mnie wysłało do organizatora(brak wolnych miejsc poza rezerwacją), więc tu zapytam, mogę wziąć pokój 2 osobowy i sam w nim być?(zapłacę jak za 2 osoby) Bo jakoś warunki typowo schroniskowe itp to nie moje klimaty.

Bym przyjechał w piątek około 18-19, lub jak dostanę urlop to koło 11-12 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin

Daj mi znać jak jest z 2-kami dla 1 osoby też(zapłacę jak za 2 rzecz jasna)

 

Swoją droga kawałek niżej jest Pensjonat, ja szybciej sie już w nim zatrzymam i będę do was dołączał.

Martwi mnie tylko co z zostawieniem roweru w pensjonacie, lub w samochodzie który będzie na parkingu zaraz pod...

 

Teraz uwaga, bardzo głupie pytanie, tam są jakieś sklepy czy bankomat jak coś?

 

http://www.szyprowka.pl/ - z 200 metrów poniżej schroniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@phoe
Sprawiasz dziwne wrażenie osoby aspołecznej bądz informatyka :) Czyli jak my wszyscy. Mam nadzieje że nie odbierzesz tego źle :)
Wypałać trochę więcej gotówki szybciej - przyda się. Sklep się jakiś znajdzie w pobliżu ale nie wszędzie pewnie moźna płacić kartą. Czasami melanż ponosi i wtedy to bez gotówkiani rusz ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawałek niżej jest Pensjonat, ja szybciej sie już w nim zatrzymam i będę do was dołączał

 

 

mogę wziąć pokój 2 osobowy i sam w nim być?(zapłacę jak za 2 osoby) Bo jakoś warunki typowo schroniskowe itp to nie moje klimaty.

 

Ale termin Ci pasuje? :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że większość wpada już w czwartek wieczorem, żeby w pt już ruszyć w teren? :)

To może wpadne też w czwartek, bo w sumie sesje koncze we wtorek  to na czwartek mysle ze sie wyrobie.

 Powiedzcie jak to jest, moge na miejscu zapłacić za nocke z czw-pt  czy to jest juz moze w tych 60 zł ;p ?

 

i powiedzcie ( bo jade pierwszy raz na taki wypad) co zabrać? prócz roweru i dobrego humoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...