Skocz do zawartości

[Licznik] do 100zl


lpoya

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że po prostu wypowiadają się osoby które nigdy nie miały licznika bezprzewodowego. Ja taki mam w wcześniej miałem przewodowy. A argument o tym, że hamulce są też na lince jest śmieszny. Zdarzyło się wam wyrwać linkę? Mi nie. A przewód od licznika tak. Nawet nie chodzi mi tutaj co jest lepsze bo oba typy mają swoje wady i zalety. Ale pisanie o zakłóceniach w STS jest po prostu śmieszny. Co najlepsze, piszą to głównie osoby posiadające licznik przewodowy.

 

Przepraszam panowie, że tak dosadnie. Ale czytając wasze posty, mam wyrażenie, że mam szajs a nie licznik :)

hmmmm przy okazji: argumentowanie ' jest śmieszny', 'jest po prostu smieszny'  jest jakieś takie mało przekonujace a może jest smieszne?  :-)

 

PozdrawiamM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od maja używam Sigmy 12.12 BC z kablem i spisuje się bardzo dobrze. Celowałem w STS ale akurat w sklepie nie było więc kupiłem na kablu. Myślę o zmianie na 16.12 STS  w przyszłości z kadencją.

 

Uważam, że szybciej zużywająca sie bateria nie jest wadą. Koszt takiej baterii to ok. 5zł za sztukę. Zakładając wymianę co najmniej raz w roku w liczniku i czujniku to koszt ok. 10 zł, więc tragedii nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...