Skocz do zawartości

[buty]bez spd na rower jak i do chodzenia


matnog1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić sobie buty do jeżdzenia na rowerze (styl xc, enduro) bez spd które będą także dość dobrze spisywały się w chodzeniu, szczególnie po górach bo tam właśnie sie niedługo wybieram. Poszukuje butów z "agresywną" podeszwą żeby but dobrze trzymał się pedała jednak nie w wygórowanej cenie. Ostatnio zainteresowały mnie buty do gry w piłke nożną na sztucznej trawie tzw. pół-korki, i zastanawiam sie czy takie buty nie byłyby dobrym rozwiązaniem. Jeden z moich znajomych jeździ w takich butach na rowerze i twierdzi że dobrze się spisują. Jednak chciałbym usłyszeć kilka waszych opini na ten temat a także zobaczyć jakie buty konkretnie wy proponujecie.

Oto przykład butów nad jakimi się zastanawiam:

http://www.allegro.pl/item111545963_conver...oryginalne.html

http://www.allegro.pl/item112076616_adidas...wale_skora.html

Z góry dzięki za odpowiedzi:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W góry półkorki ?? :mellow: :eek: zależy jeszcze jakie te góry ale będąc na szlaku górkim gdybym zobaczył kogoś w butach piłkarskich to...bez urazy zaczął bym się panicznie śmiać :)

 

Mały OT widziałem panią w Beskidzie Śląskim na szlaku na Baranią Góre w spódnicy i pantoflach...nikt nie przeszedł obok niej obojętnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W góry półkorki ?? :) :eek: zależy jeszcze jakie te góry ale będąc na szlaku górkim gdybym zobaczył kogoś w butach piłkarskich to...bez urazy zaczął bym się panicznie śmiać :)

 

Wiem że to brzmi troche dziwnie :D ale te buty tak naprawdę takie buty nie różnią się tak bardzo wyglądem od typowych butów MTB z systemem spd i nawet są podobno bardzo wygodne :D . Poza tym one nie wyglądają na typowe buty piłkarskie. Ale jesli nie taki to co Wy byście zaproponowali?

 

P.S.

Ja właśnie też wybieram sie w Beskid Śląski i skoro widziałeś tam panią w pantoflach to chyba tak bardzo nie będę sie wyróżniał z tłumu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie ma butów uniwersalnych a już na pewno nie ma butów za ok 100zł które będą się dobrze spisywały na rowerze i w górach. Wymienione przez Ciebie buty, na rower może jeszcze i ujdą ale w góry?... sorry, ale miałbym odczucia podobne jak unforgiven. Osobiście polecam jakieś North Face'y np. Blaze, Resilience, Sparta itp. Najlepiej przejdź się do jakiegoś porządnego sklepu turystycznego i pooglądaj, poprzymierzaj, popytaj. na pewno coś sobie dobierzesz, a może trafi się jakaś fajna promocja (ostatnio np. TNH sparta były przecenione z 300 na 240zł, a czasami są jeszcze większe przeceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...