Skocz do zawartości

[do 3000] Instinct 29 Author - czy to dobry mtb w tej cenie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Tia, za to o Shockblaze nie ma żadnych wpisów, nikomu się nie zepsuł, bo nikt na nich nie jeździ ;-).

Byłem nawet ciekaw, do czego tym razem się "przyczepisz".

Ten Canyon jest przykładem, bo ma bardzo podobny (lepszy) osprzęt, mnóstwo zadowolonych użytkowników i niższą cenę (po uwzględnieniu kosztów wysyłki i ewentualnego rabatu na bułgara prawdopodobnie porównywalną)

Ale nie ma to jak obiektywne opinie (paskudna rama -> mnie się podoba).

Analogicznych przykładów sprawdzonych, przetestowanych i uznanych konstrukcji można znaleźć przynajmniej kilka w budżecie do 3k, ale nie będę tego robił, bo przecież należysz do tych, którzy zawsze "wiedzą lepiej", nieprawdaż ? I żadne "napinanie" tego nie zmieni.

I to juz definitywnie byłoby na tyle, skoro schodzimy do poziomu bąków.

P.S

Ciekawe, czy tak "prężny" dystrybutor zdecyduje się rozesłać rowery do testów (nie sądzę) -  póki co w aktualnościach odnotowują z dumą jedynie zamieszczenie reklamy w bikeboard. Aaaa... i konto na facebooku :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twoimi demagogicznymi wytworami nie będę polemizował, wyłuszczyłem jasno gdzie wstawiasz kit, w Canyonie chodzi o fatalną obsługę gwarancyjną, i jest sporo wpisów na ten temat , resztę można przeczytać w moim poprzednim poście, i są to konkrety , więc żegnam ozięble ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ha, ja już więcej nie komentuje, ale na zakończenie nie odmówię sobie przyjemności zacytowania kolegi Bocian80 z tego wątku, bo idealnie oddaje również moje odczucia:

 

#160 "Na rowerach to ty się i może znasz, ale emocjonalnie jesteś gdzieś na poziomie podstawówki"

 

:laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...