Skocz do zawartości

[spodenki]Decathlon/Briko/Go Sport


Trin

Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu zakupiłem 3 pary spodenek

 

Decathlon - cena 27zł - model podstawowy

rozmiar L

spodenki krótkie, wkładka zwykła nie profilowana

zakupione w Decathlonie

 

 

Briko - cena 219 :) w przecenie za 49 B) - model solid

rozmiar M

spodenki krótkie z szelkami wkładka profilowana

zakupione w Go Sporcie

 

 

Go Sport - cena 45 w przecenie za 19 - model supplex

rozmiar L

spodenki krótkie z szelkami, wkładka profilowana - coolmax

zakupione w Go Sporcie

 

Opiszę tutaj w trakcie używania ich parametry ... później wkleje fotexy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tez kupiłem sobie te spodenki Decathlona. Na jakiś czas, bo lada chwila dotrze do mnie strój Nowatexa :) Co moge powiedzieć po miesiacu uzytkowania? Moim zdaniem cena adekwatna do jakości. Wkładka bardzo szybko się ubija (mam twarde siodełko KBIX-a), szwy nie wytrzymuja zbyt czestego prania, spodenki jakby się rozciagneły. Generalnie cena nie jest za wysoka wiec uwazam ze warto sobie kupić i stosować zamiennie z jakimiś lepszymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze spodenki z decathlona mają tendencję do obcierania na dłuższych trasach przynajmniej takie jest subiektywne odczucie moich czterech liter. To że się lekko rozciągają mogę także potwierdzić więc jeśli stać kogoś na lepsze spodenki to niech nie oszczędza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze wkładki decathlona to porażka. Ubija sie bardzo szybko. Nigdy wiecej :P

 

Po miesiacu uzytkowania i paru praniach moge powiedziec ze faktycznie mocno sie ubija wkladka, w dodatku spodnie nie sa zbyt trwale. Wlasnie zakupilem stroj Nowatexa i roznica jest naprawde duza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja na poczatku sierpnia kupilem spodenki Go Sport (cena o ile dobrze pamietam to 49 zl).

 

Minal miesiac (i to wcale nie takiej intensywnej jazdy) a wkladka juz ubita, coraz mniej wygodniej w tych spodenkach, a z tylu wygladaja jakby mialy sie pruc. Krotko mowiac - spodenki na jeden sezon dla osob, ktore niezbyt duzo jezdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...